Nuotrauka: stop kadras

Rumunijos atstovas Europos parlamente atskleidė didžiausią aferą istorijoje

Autorius:
Rumunijos atstovas Europos parlamente Cristianas Terhesas atskleidė didžiausią aferą istorijoje ir jos užsakovę:
“Mieli kolegos, Ursula von der Leyen turi nedelsiant atsistatydinti iš Europos pirmininkės pareigų dėl jos veiksmų, kuriuos šiuo metu tiria Europos prokuratura. EPPO pries kelias dienas pranešė, kad yra pradėtas tyrimas kaip buvo pasirašomi kontraktai tarp Europos sąjungos ir vakcinų gamintojų. Štai ką audito teismas pranešė pranešime prieš kelias dienas, cituoju: “Komisijos sutikimu 2021 m. lapkričio mėnesį buvo pasirašytas 71 milijardo eurų vertės kontraktas valstybių narių vardu, tam, kad būtų nupirkta 4.6 milijardai  vakcinos dozių (nuo patys žinom, kokios ligos). Tai reiškia, kad Ursula von der Leyen nupirko po 10 dozių kiekvienam Europos Sajungos gyventojui, remiantis kontraktais tarp jos ir farmacijos kompanijų, kurie niekada nebuvo paskelbti viešai.”
Kaip tai imanoma, kai Europos Sajunga ragina ir skatina būti skaidriems su žmonių pinigais?! Todel aš dar kartą jūsų prašau Ursulos von der Leyen neatidėliotino ir besąlygiško atsistatydinimo.”

Šaltinis: Edita Mikėnaitė

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. prašvito ir “jevroprotai”: prieš 2m. jau buvo aišku apie a/fe/rą. Kai ima svilti kėdės, pradeda ieškoti kaltų; deja, visi jie “ten” kalti!

  2. Pagarba kalbejusiam!!! Pasirodo ne visi kaip Lietuvos subinlaiziai ??Kas dien vis daugeje Premjero Orbano pasekeju??Va ir ponas Terhesas jau is jevropos tribunos pradejo kalbeti tiesa??Tik pastebesiu,kad tie 71 milijardas jau antras urshiules pirkimas jevropos zmonems marmalu.ir kazkaip nepastebejo,kad visoms jevropos valstybems urshiule per prievarta isake nupirkti tiek,kiek ji sugalvodavo.ir dar kas idomiausia,turguj bobos kalbejo,kad visos valstybes uz tas didziulius kiekiu doziu apmokedavo i tas saskaitas,kurias kontroliuodavo urshiules ir jos heikio seima??ir dar,turguj bobutes kalbejo,kad jau i apklausa,pagal iskeltas bylas ,buvo kvieciamas ir miijardierius,nepaprastai arogantiskas pfizerio ir ne tik pfizerio valdytojas ,toks “ponas”burla ??Bet kaip ir dera miijardieriui ,jis jevropos generaline prokurore pasiunte ant triju rusisku raidziu??Idomu,ar tos turgaus bobutes kalba tiesa,ar cia tik ju fantazijos vaisiai,kaip panasiai lietuviskos “ziniasklaidos”??

  3. Pirma, nuo kada atsistatydinimas yra bausmė? Palyginus su šitais skaičiais, nevertėjo masiulio trukdyti dėl tų kelių eurų. Antra, kodėl niekas nekalba apie kitus tūkstančius tos kontoros aferų?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *