Nuotrauka: stop kadras

Andrius Navickas – būsimas Lietuvos sveikatos apsaugos ministras?

Autorius:

Kaip manote, kas bus kitas Lietuvos sveikatos apsaugos ministras – Andrius Navickas ar visgi į valdžią besiveržiantis Minedas?

@antiglobal422

♬ Funny Song – Cavendish Music

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Manyciau labjausia tiktu dirbti bankininku.Pagal gabaritus,siam butu sunku dideles sumas babkiu uzsikisti i uzanti ar i kisenes,nes visos tos vietos uzpyldytos antrarusiais taukais.Tai ,manau,tuo poziuriu Lietuvos zmones islostu siuo idarbinimu.Uzsienio reikalu ministru galetu buti zydas amanuelis.Taukuose irgi antrarusiuose ,paskendes,gal maziau lakstys po pasauli ir shiks ant Lietuvos??Zydas yra zydas ,gal atnaujintu rysius su kaimynais,su Kinija, ??Juk zydeli nupirkti visada imanoma ir uz nedidziausias sumas??

  2. Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad ministrais tampa tik partiniai. Tai tik parodo, koks partijos suvokimo lygis apie tą reikalą. Be to, seniau reikėdavo turėti atitinkamą išsilavinimą. Taip pat reikėtų paklausti, kaip veikia ministerijos, jei jų galva gali būti bet kas? Kas valdo šalį, jei šalies galva tėra TIK “aukštas ir gražus”? Ko vertas ekonomisto diplomas, jei jo savininkas tesugeba varyti šalį tik į skolas?

  3. Gal sveikatos ministru ir netinkamas,nes nieko bendro neturejo nei su sveikata nei su valdymu nei su ukiu.Bet vyr.dijetologu galetu!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *