Nuotrauka: stop kadras

Prancūzija skelbia tribunolą Bilui Geitsui?

Autorius:
“Oficialu: jau kalbama apie Prancūzijos tribunolą Bilui Geitsui.
Spalio 19, Strasbūras.
Dr Peronne, prieš pradėdamas savo 2 valandų konferenciją apie ES vakcinų politiką Strasbūro parlamente, pranešė, kad jis, keletas advokatų ir dar keli svarbūs asmenys Prancūzijoje padavė Bill Gates į Paryžiaus teismą, kadangi B.Gates, nesenai lankęsis Paryžiuje, per oficialią žiniasklaidą pateikė prieštaringą (pats sau prieštaraudamas) informaciją, kurią įvertino ir patvirtino teismo antstoliai.
Gates pats į teismą neatvyks, jį atstovaus jo advokatai. Bet tai nesvarbu.
“Net jei tai ir galinga asmenybė, jai taip pat gali būti iškelta byla”, – užbaigė savo įžangą profesorius.
Parlamentarų grupėje, kuri jau senokai intensyviai dirba viešindama plandemijos užkulisius, ir kurios dėka įvyko ši konferencija, yra ir lietuvis europarlamentaras Stasys Jakeliūnas. Jis kalba 24-27 min. Jo kalbos paskutinė frazė: “mano politinė grupė man neleido būti šioje Covido tyrimo grupėje, bet aš tai darau dėl tų, kuriuos atstovauju”.
Visas konferecijos įrašas (spausti čia).

Šaltinis: Slava Esther

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Jeigu ir sulaikytų Gej’cą, bet jo verslai ir biolaboratorijos veiktų toliau, tik gal kitais pavadinimais. Jeigu daugiau kaip 50% žmonių jau yra tiksinčios laiko bombos, tai jau dideliems dėdėms galima atsisakyti Gej’co paslaugų, nes jis pasiekė tai ko tiems dideliems dėdėms reikėjo.

  2. Gera pradzia puse darbo.Lietuvos senoliu posakis toks.Ka pasake Jakeliunas,bus idomu suzinoti ir manau visiems,kai parvyks i Lietuva.O kad pradejo veiksmus del Tribunolo zydui geitzui,tai labai gerai,ir kuo skubiau suvarzys jo laisves ,tuo maziau zmoniu pasaulyje sis zmogzudys iszudys.Cia brangi kiekviena minute.Jau ilga laika stebejausi,kaip tas zydas -sionistas tv kalba atvirai,kaip jam pavyko sukurti mosantos,kurios paskirtis pagrindine populiacijos mazinimui.Girdi,pasiseke biliui su GMO sunaikinti apie milijarda zmoniu,ir ne kiek nemaziau veiksmingas buvo ir roundapho sukurimas,kuris dabar placiai naudojamas.As ilgai stebejausi,kaip ilgai niekas nesieme jokiu priemoniu pries zmoniu zudyma,kur zudikas viesai prisipazysta?Jeigu Lietuvoje buciau bent tukstantaja dali to ka pasake geitzius,pasakes,mane policija butu is studijos su antrankiais isvedusi net nesulaukus transliacijos pabaigos.O cia sedi tv atsivozias autistas,ir juokiasi abu su vedanciuoju,ir jokios reakcijos bent du metus??Gal prasides tribunolai,ir kitiems jo komandosams??Romos klubui,shvabo ekonomikos forumo clienams,amerikos fauciu antanuko gaujai,kuri paskleide ZIV po pasauli ,pries tai finansavus ir organizavus tokio viruso pagaminima?Ebolos virusas irgi antanuko gaujos gamybos ir paskleidimo produktas.dabar plandemija paskutine irgi tu paciu zydu bandiugu milijardieriu darbas?/ ir vis nesibaigiantys gasdinimai,girdi rudeni bus toks viruso protrukis,kad lengvai nepavyks issisukti niekam.Apgailetina,kad i zmonijos naikinima,ipuole ir ietuviski caplinskai,verygusai,shvarkeliai,simonycios,dulkiai ziobos,ir daug kitu sveikatos specialistu.Palaukit trupuciuka,ir iki jusu ateis Tribunolai,kur bausmes amerikietisko pagrindo ir vykdymas amerikietisko styliaus.laukit -greit ateis atpyldo valanda.

Rašykite komentarą