Cirkas LRTK tęsiasi: darbo metu darbuotojų nėra!

Autorius:

Vaidas Žemaitis kartu su Laurynu Ragelskiu ir vėl apsilankė LRTK – Lietuvos radijo ir televizijos komisijoje – šį kartą įteikti komisijai dokumentų (pirmąjį apsilankymą galite pamatyti čia).

Patekus į vidų, pirmiausia nustebino prieangyje gulinčios grandinės, tačiau labiausiai šokiravo tai, kad viduje nebuvo LRTK darbuotojų, nors buvo dar tik 16.00 valanda! Vienas darbuotojas, jau apsirengęs striukę (teisės skyriaus patarėjas Petras Grigalis), ruošėsi namo, tačiau jam pasprukti nepavyko – Laurynas su Vaidu jį sulaikė koridoriuje ir grąžino atgal į darbą bei “privertė” dirbti. Primename, kad oficialus LRTK darbo laikas – iki 17.00 val. Kyla klausimas – kur dingo darbuotojai?

Vaizdo įraše pamatysite Lietuvos valstybinių-biudžetinių įstaigų, šeriamų mūsų, mokesčių mokėtojų pinigais, “darbą”.

Malonaus žiūrėjimo!

Norintiems paremti Mūsų TV:

VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT82 7230 0000 0070 0529 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Susitikime Telegrame „Mūsų TV“: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Po sio susitikimo bus padarytos rimtos isvados toj kontoroj.Speju,kad ne tik kad nerasit kam paduoti dokumentu,bet net i vidu nepateksit be gaisrininku pagalbos?Geriausiu atveju bus priristas jaucio didumo sarginis suo,ir nepraeisit??Matet patys,grandine yra??O siaip vyrai tai reiketu elgtis su visais landsberginiais produktais ir fruktais.Koks gali buti nuotolinis darbas??Plandemija baigesi,dabar prasidejo plandemijos organizatoriu ir vykdytoju teismai,todel tokios kontoros turetu dirbti prailgintos dienos grafikais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *