Nuotrauka: stop kadras

„VMI su TEISMU daro teisingumo genocidą”

Autorius:

Teismo Vikingas: „Taip dirbti ne tik negalima, bet ir nusikalstama. Situacija, kuomet sistemą savo rankose laikantys asmenys gali visiškai nepaisyti Konstitucijos, nevykdyti teismo sprendimų ir žlugdyti verslą.”

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Tai ypač svarbu išgirsti žmonėms, kurie turi, turėjo ar dar turės savo versliuką. Tačiau pravartu išgirsti ir eiliniam Lietuvos žmogui, kaip dirba iki šiol tokia VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) kai ją uzurpavo Landsbergių šaika. Aš asmeniškai turiu tokią karčią analogišką patirtį … su Arūno Valinsko užgrobimo/sunaikinimo mano įmonės Nidoje; taip taip, to pačio dainininkų festivalio „Nida” (mano laiku „Neringos vėtrungės”) renginį. A.Valinskas, norėdamas visiškai nušluoti nuo žemės paviršiaus mano įmonę, pasikvietė į talką ne tik visus žurnalistus su Daiva Rinkevičiūte („Lietuvos ryto” žurnaliste) priešaky, bet, aišku, ir VMI. Tik šios VMI veikla Nidoje, dar tais banditizmo, o tiksliau, atgimimo laikais, veikla buvo dar aršesnė,- Nidos skyriaus VMI man siųsdavo pranešimus taip gudriai, kad gavęs eilinį „paliepimą” šiandien prisistatyti Nidoje, gaudavau registruotą laišką bent dieną pavėluotai.
    Čia mes kalbame tik apie uzurpuotą Landsbergių šaikos VMI. O kur dar visų lygių teismai, Prokuratūra, kitos tyrimų institucijos?…. Visos jos sėdi Erlicko apdainuotame ketureilyje, kurio galas toks: „… Lietuva prisiūta prie Landsbergio kišenės”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *