Nuotrauka: stop kadras

Naujas valdžios taupymo planas: užkaisti virdulį ne mažiau 10-čiai žmonių

Autorius:

Gerovės valstybės naujienos: Šiaulių savivaldybė įjungė griežtą taupymo režimą. Darbuotojai dirbs iš namų, per nuotolį, kadangi reikia taupyti.

@antiglobal422

♬ оригинальный звук – Tik Toker

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Gudriai sugalvojo kaip dar labiau nuskurdinti žmones. Jei žmonėms pabrango elektra, o jie dirbs namie, tai sunaudos dar daugiau elektros, vandens, dujų, kitų dalykų ir gaus dar didesnes sąskaitas ir tokiu būdu bus dar labiau skurdinami. Savivaldybė pažiūrės, kad ji sutaupo ir sakys: dirbkite iš namų, ne dvi dienas per savaitę, o visas penkias, nes taip mes sutaupome (jūs gal ir ne). O jei dar patys nusipirksite kompiuterius, spausdintuvus, popieriaus ir kitų darbui reikalingų daiktų, tai pažiūrėkite kaip bus nuostabu – kiek daug savivaldybė sutaupys.

  2. Koks keistas sprendimas. Energetikos ministerija nebeieško pigių energijos išteklių. Taupyti energiją reikia tada, kai nedirba energetikos ministerija. Panašu, kad lietuvos respublika pamažu užsidaro… nors etatų nemažina… Bet gal ir gerai – gal per pažįstamus privačiame kieme bus lengviau susitarti. Ir biurokratams bus lengviau apsimetinėti, kad dirba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *