Nuotrauka: stop kadras

Brazilai prašo suimti rinkimus laimėjusį Lulą da Silvą: „Neleisime, kad mus valdytų korumpuotas nusikaltėlis!”

Autorius:
„Brazilijoje tęsiasi masiniai protestai dėl nepasitenkinimo Brazilijos rinkimų eiga ir rezultatais.
Brazilai prašo suimti rinkimus laimėjusį Lulą da Silvą: „Neleisime, kad mus valdytų korumpuotas nusikaltėlis!
Tarp Bolnosaro šalininkų yra daug ūkininkų ir sunkvežimių vairuotojų, kurie Brazilijoje laikomi įtakinga grupe, nes didžioji dalis čia vežamų prekių gabenama keliais.
Paskelbus rinkimų rezultatus, J. Bolsonaro šalininkai beveik visoje šalyje užblokavo kelius ir sukėlė kilometrines spūstis.”
Šaltinis: Arūnas Gliaudys
Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Kokie kvailiai. Jeigu jie išims vieną narį iš šimtatūkstantinės, įsisenėjusios gaujos, tai kas pasikeis? Visas didžiulis, įsisenijęs aparatas kaip dirbo taip ir dirbs. O kelių blokavimas kenkia tik ubagams ir vidutinei klasei, bet ne valdantiesiems.

  2. Pagarba brazilams!!Te padeda Jiems Auksciausiasis!!.Pasaulio zydai-sionistai -milijardieriai pasijuto visagaliais,ir pradejo pasaulio istorijoj taikyti afioras ne tik biznyje bet ir rinkimuose,kur kiekvienos salies pilieciai pareiskia savo valia.Tikiuosi ir Lietuvoje prasides tyrymai del klastojamu rinkimu skaiciavimo ir rezultatu,neziurint,kad rinkimu biuleteniai saugomi archyve tik puse metu??Gal Lietuvos pilieciai irgi sugebes pasimokyti is Brazilu,ir ateityje rinkimu landsberginiu gaujai,teroristinei gaujai,nebepavyks „apsiskaiciuoti” balsu??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *