Nuotrauka: stop kadras

George’as Sorosas kalbėjo apie savo ilgą ir destruktyvią veiklą Rusijoje ir Ukrainoje

Autorius:
“George’as Sorošas kalbėjo apie savo ilgą ir destruktyvią veiklą Rusijoje ir Ukrainoje:
Sorošas: “Mano pirmasis projektas… nors pirmasis buvo Pietų Afrikos Respublikoje… bet paskui Rytų Europa ir SSRS. Kai žlugo sovietų imperija, nuvykau ten ir surinkau jos likučius. 1984 m. – Vengrijoje, 1987 m. – Lenkijoje ir Kinijoje. Taip sovietų imperiją pakeitė Sorošo imperija.
Vedėjas: “Kokie jūsų planai?”
Sorosas: “Šiuo metu aktyviausiai veikiu Rusijoje. Kartojasi tai, kas buvo SSRS žlugimo metu. Tačiau, deja, yra skirtumas. Tuo metu Tarybų Sąjunga merdėjo, o Europa klestėjo o dabar yra atvirkščiai – Rusija atsigauna, o Europos Sąjunga traukiasi. Tai liūdna situacija. Tačiau mūsų fondas atliko didelį ir sėkmingą darbą. Ypač atsižvelgiant į tai, kad daugiau dėmesio skyriau Ukrainai. Atsirado nauja Ukraina, kupina siekių tapti ES dalimi, europietiškos demokratijos šalimi. Be to, beveik visi už to stovintys žmonės yra vienaip ar kitaip susiję su fondu. Ir valdžioje, ir visuomenėje. Visi palaikome ryšį, ir tai puiku. Ketvirtis amžiaus darbo atsipirko.”
Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Gal ir gerai, kad žmogus prisipažįsta kaip ir ką papirkinėjo ir ta jo veikla yra be sienų – ne kaip mes kad galvojame, kad Rusija ir Amerika yra priešai. Ir šiaip reikėtų paklausti, ar galėjo taip būti, kad kažkoks žmogelis vienas pats blaškėsi po pasaulį su pinigais kurdamas demokratijas?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *