Nuotrauka: stop kadras

Maisto produktai pavojuje dėl naujos augalų selekcijos

Autorius:

“Nuo 2012 m. dirbama su vadinamosiomis CRISPR genomo žirklėmis – sistema, galinčia tikslingai keisti DNR ir vykdyti augalų selekciją. Jau dabar propaguojama, kad “genomo žirklėmis” galima kištis į žmogaus genetinę medžiagą “gydymo tikslais”. Ar dabar pavyks tam tikroms korporacijoms manipuliuoti žmonių, gyvūnų ir augalų genomais, siekiant pelno?”

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Paveluotai pateiktas klausimas.Jau pavyko.Toks zydas -sionistas -autistas-medicinos mokslu akademikas bilius geitzas,gi televizijoj pasake,kad jiems pavyko kazkiek sureguliuoti populiacijos augima Zemeje,sukurus jo paties kurini toki “mosantos”Ten sukurtas roundaphas ir panasus chemikalai.Ten kuriamas ir GMO,kur cia pavadinta “zirklemis”.Buvo aiskai pasKYTA,KAD jie mano jog 2 milijardais gyventoju del to zemeje maziau.Vedantysis su sypsena veide ziurejo kaip geitziui is zioptu teka seies,ir dar paklause kas ateityje.Zydelis ,kai visagalis,pasake ,kad vaakcinos,ir nebutinai susvirksciamos ar tableciu ar laseliu pavydalu.Kuriamos dezodorantu pavydalu ir dar kazkokiuo,bet nebeatsimenu .Si irasa maciau kazkas buvo ikeles veliau.

  2. Neatsižvelgiant į video marazmus, galiu pasakyti tik tiek, kad modifikavimas reikalingas tam, kad gauti autorines teises į augalą, o tada bus galima imti “nuomos” mokestį nepriklausomai ar yra derlius, ar ne.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *