Nuotrauka: stop kadras

Europos Komisijos pirmininkės Ursulos fon der Lejen byla

Autorius:

„ES parlamentarai reikalauja Komisijos pirmininkės Ursulos von der Leyen atsistatydinimo. Priežastis: ji yra milžiniškos mokslinės apgaulės ir propagandinės kampanijos, susijusios su COVID-19, dalis. Dėl savo veiklos ir didžiulio interesų konflikto ji turi atsistatydinti.”

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. būdu ne atstatydinti – nuteisti griežčiausia bausme – kalėjimu iki gyvos galvos (galima ir paskiepyti visomis jos planuotomis žmonijai dozėmis)! Ir prigriebti visus, kas susiję su šia afera!

  2. Norint Motina Zeme isvalyti nuo tokiu urshiuliu ,geitzu ,shvabu fauciu ir kitu zydu ,save prilyginusiu Auksciausiajam,reiktu padaryti taip;Surinkti viena milijona turtingiausiu pasaulio zydpalaikiu ,ir visus suskiepyti tom covid vaakcinom ju paciu pagamintom,skiriant kiekvienam po 100 vienkart doziu .Kas menesi kartoti tu 100 doziu sustiprinima.Likusius 9 milijonus turtingiausiu ispeti,kad lauktu tokio pat likimo.O visus turtus isigytus aiskiai nusikalstamu budu,t.y. 99 proc pasaulio turtu nacionalizuoti,ir isdalinti skurdziams ir ne tik.Nors siaip tokiuos kaip burlas,urshiulas shvabius,soroshus reiketu tiesiog utilizuoti.Uz tiek nuzudytu pasaulio zmoniu ,nusikaltimas netelpa i jokius kitus baudziamo kodekso remus,kaip pilna utilizacija ju ir ju artiiausiu seimos nariu.Pagal ivykius pasaulyje,manau,toks Zemes valymo procesas jau neuzkalnu.Niekada nesiuliau kazka bausti,bet siuo atveju ,manau,kitos iseities zmonija neturi,arba uzkirs kelia pasaulio turtinguju zudikams,arba pasaulio zmonija bus isnaikinta ju sukurtais naujais metodais.

  3. Keista tai, kad ji dirbo tame pačiame darbe, tik keitėsi jos pareigos, o video tai pavadina karjeros darymu. Be to, nusikaltėlę – į kalėjimą, o visą nusikalstamą struktūrą likviduoti.

  4. Jei prisivogei milijardų ir pakenkei milijonams žmonių, tai tave atstatydins iš pareigų, o jei pavogei šimtinę kitą, tai tave ilgam įkiš už grotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *