Komentarų: 5

  1. O čia batų, keptuvių ir porno reklama puslapyje – renginio organizatorių pasaulėžiūros dalis ar kaip?

  2. Ar tik nebus eilinį kartą nukanalizuotas tas mitingas? Kaip iki šiol buvo visi mitingai, įpatingai ten kur vienas iš organizatorių yra Zaharauskas, visi gražiai nukanalizuojami

  3. Jei buciau Vilnietis ateiciau ir apspjauciau JUS taikiu mitingu organizatoriai, visuomenes nepasitenkinimo NUKANALIZUOTOJAI. JUS ir JUSU mitingai nesprenzia problemos. Piktintis nera sprendimas.

  4. Nuoširdžiai palaikau Jūsų organizuojamą PROTESTĄ-MITINGĄ, todėl retsykiais vis įsiterpiu “savo patarimais”, ir būtų džiugu, jei Jums jie bus naudingi. Žiūrėjau Jūsų org. komandos prisistatymą – čia viskas ok; tačiau Jūs pasirinkote labai jau demokratišką ir slidų reikalą su “LAISVU MIKROFONU”, prie kurio galės prieiti bet kuris užsiregistravęs norintysis kalbėti. Štai šitoje vietoje Jums reikia būti itin atsargiems ir bijoti ne kitaminčių ar Landsberginių skalikų, bet PROVOKATORIŲ. Nepajausite tą pačią SEKUNDĘ ką svetimas, nepažįstamas žmogus kalba – užsikabinsite sau kilpą ant kaklo. Juos akylai turi sekti pats Grafas Liutkevičius, ir jei kas – jėga išplėškite iš rankų mikrofona, tai bus mažesnis nesklandumas, nei … pvz. kvietimas riaušėms. Sėkmės, bičiuliai, greit pasimatysime.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *