Nuotrauka: stop kadras

Morgana Danielė apie tai kaip atrodys sutikimas seksui

Autorius:

Laisvės partijos atstovė Morgana Danielė apie įstatymo pakeitimą, kuris veda Lietuvą į priekį.

@lietuvoskronikos

♬ оригинальный звук – lietuvoskronikos

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Geras vaizdelis dabartiniu valdziagyviu.Pirma iveda nepaprasta padeti Lietuvoj,o tuo prisidengiant bando prastumti va tokiuos istatymus,narkotikus iteisinti,iteisinti pyderastus ir ju noru issipyldyma auginti svetimus vaikus panaudojant savo iskrypeliskus ar ligotus siekius.Idomu ar narkomane sita kalbanti garsiai sau taikys ta norima ivesti dokumentiniu pysiu metoda,ar cia uzkraus visai Lietuvai nesamones,kuriu pagalba valdziagyviai gales lengviau sodinti ir bausti zmones,kurie pries sugulant netures rastisko partnerio sutikimo su parasais??O kai si mergele kalba apie tokiuos istatymus jau taikomus keliose uzsienio valstybese,tai greiciausiai irgi melas.mergaite matomai kiek pasikoksinusi,ir ta istatyma uzsienyje prilygino,vedybu sutarties istatyma,kuris laisva valia galioje ir Lietuvoje.Butu gerai,kad kvalifikuoti teisininkai viesai pakomentuotu tokiuos istatymus pries priimant ,tik gal galetu neko0mentuoti tie,kurie mazameciu tarpkojuose ,pionieriu stovykloje gaude uodus,ar tie,kurie nepilnametes vedesi i zmonu guolius.

  2. Tai yra šeimos ardymas. Jau vaikai gali užsiundyti dėdes ir tetas ant tėvų, o dabar ir teisėtai susituokę vyras su žmona galės vienas kitą „šokdinti”. Čia tipo pasiūlymas ne patiems spręsti problemas, o skųstis. Jau ir šeimose iš vidaus bus galima saviems susidoroti su savais. O kur dar draudimas rūkyti savo balkone… O gal ir gerai, nes rimtos, savo problemas gebančios išspręsti, šeimos nesikreips, o kreipsis tik nevispročiai…

    1. Manyciau kad doros seimos ,kur abu seimos zmones aukleti tevu dorai,kur buvo puoselejami nuo senu laiku lietuviski paprociai,tos seimos tas sukurtas degeratu istatymu patycias gal ir aplenks ,apeis ratu.bet va tokioms ciuceloms,kurios net savo tevus niekina ir tyciojasi,keikia tevus i suns dienas nepatenkintos savo pavarde,nepatenkintos tevu suteiktu vardu,kai svarbiausia tokioms kotas tarpkojy o zole tarpudantyje,kai nekencia tu ,kurie nenaudoje ju garbinamu uostalu,bus sunku ,bus velniskai sunku.Suprantama ne tiems ir ne toms,kas lietuviskoj valdziagyviu kuopoj arba stipriai itakoja tuos valdziagyvius.Siems issisukti visada pavyko ir aisku pavyks iki tol,kol zmones atsiims savo valstybes valdyma ir paaakeis genocidini -totalitarini valdyma i demokratija tautiskais ir doroves pagrindais.Tuomet ka,vel keisis pavadinimus morganos ,ar prisimins kad tokias irgi Motinos gimde o ne kompiuteriai sukure??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *