Nuotrauka: stop kadras

„Metų moterimi” tapęs transseksualas ragina keisti lytį nepilnamečiams

Autorius:

„Metų moters” titulą pelniusi (pelnęs) Rachel Levin ragina sveikatos priežiūros specialistus dėti daugiau pastangų, kad lytį keičiančios operacijos būtų atliekamos nepilnamečiams.”

Šaltinis: Iš tamsos į šviesą

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. aš manau,kad labai gerai,kad tokie dalykai darosi pacioje žiauriausioje,imperialistinėje šalyje.Jie patys save naikina.Sterilizuos,kastruos savo vaikus,nebus gimstamumo.Svarbu kitom salim atsilaikyti nuo situ sodomitu.JAV tevai bijo leisti vaikus i mokyklas,nes ten maitina vaikus lytinio brendimo blokatoriais.Daugeliui durneliu reikia nusiimti ruzavus akinius.Tai baisi salis

  2. Tai čia tos Vakarų vertybės? Kaip žlugo Vakarai per paskutinius 30m. Ką reiškia ,kai nėra visuotinės konkurencijos ( kai sunaikino Tarybų sąjungą). Ji tik prisaugojo etines,moralines vertybes. Nors man ti aišku buvo jau daug ankčiau (1970m)

  3. Labai senais laikais mokslas buvo draudžiamas, o dabar privaloma tikėti mokslu. O paskui vėl ateis laikas, kai bus draudžiamas mokslas. Ir taip viskas ratu. Ar kas nors turite drąsos ir kompetencijos paprieštarauti ekspertams, specialistams ir dar kokiems nors šarlatanams?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *