Vaidas Žemaitis. Apžvelkime Ukrainos ir Lietuvos situaciją

Autorius:

„Apžvelkime realią Ukrainos situaciją ir kuo visa tai gali baigtis. Ar Lietuvai buvo verta į tai veltis? Turime kalbėti apie karą, jo eigą ir tikrąją esamą situaciją. Kariaujančios pusės visada stengiasi parodyti, kad laimi, bet ar tai yra tiesa? Apie tai ir dar daugiau – vaizdo įraše.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

VšĮ „Mūsų TV“ Banko sąskaita: LT82 7230 0000 0070 0529 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)

Susitikime Telegrame „Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Nesuprantančiam : JAV ir NATO karo vanagai jau seniai kūrė planus, kaip sugriauti Rusijos valstybę, kad galėtų pasinaudoti jos gamtos turtais ir sunaikinti kylantį konkurentą. Tuo tikslu Ukrainoje buvo įvykdytas valstybinis perversmas. Į valdžią pastatyti fašistiniai ukrainiečių tautos atplaišos. Ukraina turėjo tapti kariniu placdarmu kovai prieš Rusiją. Tą supratusi Rusija surengė referendumą Kryme ir Krymas tapo Rusijos dalimi. Lugansko ir Donecko sritys, nesutikusios su perversmu, atsisakė paklusti Kijevui. Prasidėjo Minsko derybos, kurias boikotavo Kijevo valdžia ir ES valstybių viršūnės. Rusija kentėjo aštuonis metus Lugansko ir D onecko sričių apšaudymą, kol pagaliau suprato, kad reikia gintis, kol JAV ir NATO kariniai vanagai pilnai neokupavo ir neapginklavo Ukrainietiškų banderovcų. Šis supratimas Rusijai atėjo per vėlai, todėl šis gynybinis karas eina gana sunkiai. Bet Rusija neturi kitos išeities – arba ji nugalės ukrų fašistus, arba bus sunaikinta pati Rusija. O to Rusija niekada neleis.

  2. Graži studija ir superinis garsas. Man keista tai, kad mes, tie kur domimės politika, nifiga nieko nesuprantam, kas vyksta toje Ukrainoje. Pagal tai, kas ten vyksta, jau seniai supratome, kad ten yra ne karas. Be to, Rusija tai vadina specialia operacija ir ketino „sutvarkyti” pasienio ruožą ir neplanavo pulti Kijevą ar visą Ukrainą. Ukraina nėra nei es, nei nato šalis, bet tos dvi kontoros ten tvarko reikalus. Zelenskis nevaldo situacijos, o tik laksto po pasaulį prašinėdamas ginklų ir pinigų. Visi žino, kad Zelenskio pakalikai nebeturi ginklų, o propaganda_sklaida sako, kad Ukraina be ginklų nugalės Rusiją. Tai kas ištikrųjų ten vyksta? Pradžioje Sel’as pasakė, kad vyksta valymas. Greičiausiai tai yra tiesa, jei jį visur užblokavo. Tai kas, ką ir nuo ko ten „valo”? Aišku tik tiek, kad es pasigrobė moteris su vaikais, o ten likę vyrai bus iššaudyti. Moterys nebegrįš į Ukrainą, nes nebebus nei pas ką, nei kur grįžti ir taps pigia, rusakalbe, es darbo jėga. Aišku ir tai, kad es finansuoja abi puses: Ukrainą remia ginklais, o Rusiją – pinigais(už dujas). Nato pardavinėja ginklus Ukrainai, bet tuo pačiu metu sako, kad gerų ginklų negausite, kad nepadarytumėte Rusijai per daug žalos.

    1. Apie kara ukrainoje jau butu pats laikas nustoti kalbeti,o be to nuo musu niekas nepiklauso.rupinkimes savo valstybes reikalais! Jai bus sugriauta musu ekonomika,cypsim visi!bet beda tame,jog zmoniu niekas neklausia.tokia dabar globali politika ir mes joje paskesim..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *