Jei nėra žmonių kalba kalbančių, tai kam tas klipas, kuriame kalbama ančių kalba. Jį transliuoti reikia paukštidėje, bet ne lietuviškoje tv. Per anksti režisieriai užšventė…
Galima buvo tą patį pasakyti ir be keiksmų. Žmogus keikiasi tuomet kai trūksta tinkamų žodžių mintims išreikšti, tad nenuostabu, kad mažiausiai apsišvietę žmonės keikiasi daugiausiai.
Jei nėra žmonių kalba kalbančių, tai kam tas klipas, kuriame kalbama ančių kalba. Jį transliuoti reikia paukštidėje, bet ne lietuviškoje tv. Per anksti režisieriai užšventė…
Nu ir poxui tos dovanos,sveikata svarbiau
Galima buvo tą patį pasakyti ir be keiksmų. Žmogus keikiasi tuomet kai trūksta tinkamų žodžių mintims išreikšti, tad nenuostabu, kad mažiausiai apsišvietę žmonės keikiasi daugiausiai.