Lietuvos politika pasiekė dugną

Autorius:

Vaidas Žemaitis:

“Lietuvos politikai Lietuvą pavertė pajuokų ir patyčių valstybe, kuomet žmonės yra skirstomi į “vatinukus” ir “patriotus”. Patyčioms skleisti nusamdomi jaunimo tarpe išpopuliarinti asmenys, tokie kaip Šurajevas, Demiko, Ramanauskas ir kiti agresyvūs veikėjai. Kokią jaunąją kartą jie išaugins?

Jiems yra suteikiamas visiškas nebaudžiamumas, todėl šie, jausdami nebaudžiamumo laisvę, propaguoja agresyvias patyčios formas, kurios perauga net į grasinimus susidoroti. Paskutinis Olego Šurajevo žygis į LR Seimą parodė, kad valstybė degraduoja ir visa tai vyksta valstybiniu mastu. Dauguma LR Seimo narių tai palaiko, tai palaiko ir Vyriausybė, ministerijos bei pats Gitanas Nausėda, kuris neseniai dalį LR žmonių išvadino vatinukais.”

Vaizdo įraše minėtas Šurajevo išsišokimas (spausti čia). 

Norintiems paremti Mūsų TV:

Kviečiame VšĮ “Mūsų TV” skirti savo 1,2% GPM paramą: https://musutv.lt/2023/03/01/kvieciame-iki-geguzes-2-dienos-vsi-musu-tv-skirti-1-2-proc-gpm/

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Pirma, šurajevas yra laisvai samdomas aktorius. Jis buvo pasiųstas atlikti tam tikrą darbą ir jis jį atliko. Tie viešoje erdvėje sklandantys jo spektakliai nebūtinai yra jo asmeninė nuomonė. Aktoriaus darbas yra aktoriaus darbas. Antra, naujoji pasaulio tvarka – tai pasaulis be valstybių. O kas sunaikins valstybes – aišku, kad patys, savi savus. Todėl šurajevas Seime gali atlikinėti tokius pasirodymus, o brius’lee’je – ne. Jei tokį aktorių nusiųstų į brius’lee, tai tikriausiai kitą dieną Lietuvoje prasidėtų karas. Kuo Seimas labiau po padu, tuo gražiau spindi privačioji europos sąjunga.

  2. Perziurejau visa shuriko spektakli.Man labai liudna ,kad Lietuvos seimas,kuri kazkada gynem,patapo meslide,ir ne bet kokia,bet prasto ukininko meslide,kuri tersia gamta,o siuo atveju apterse visa Lietuva.Isivaizduoti sunku ,kad iki tiek liko lietuvisko seimo ,tiek liko is auksciausio valdymo organo.Zinot,man skaudu dvygubai,kazkada norejau savo anukam padaryti ekskursija Lietuvos seime,patikekit nebuvau ileistas.O cia internacionalines valkatos ,vaiksto po seima laisvai,duris atidarineje kojomis,ir neatsirado ne vieno vyro,is kuriu buvo issityciota,kurie butu pasielge principingai.Apmaudu,kad net nesugebeta kreiptis rastu i tvarkos plikymo organus,kad sie pritaikytu baudziamaji kodeksa.Niekada netikejau ,kad teks pamatyti tokiuos vaizdus Lietuvos valdymo auksciausiame organe.Man skaudu,labai liudna.Kiek dar bus leista dergtis ivairiems ramanauskams,va shurkinams ir panasiom padugnem??Man net uzdrausta parasyti komentara ,nors as nesikeikiu,as nesielgiu va kaip sitie,bet man uzdrausta net respublikoje parasyti savo nuomone,komentara,o dar plius prie draudimo pridejo ir virusa,kuris trukdo skaityti ” respublika”

  3. Teisingai kažkas pastebėjo, čia buvo padaryta tyčinė provokacija, tam kad parodyti jog Šūrikas yra nebaudžiamas. Sekantis žingsnis būtų duoti Šūrikui nebaudžiamų zekų armiją ir scenarijus toliau žinomas: jie pradeda užpuldinėti eilinius žmones, o kartu su šiais zekais vaikšto profesionaliom kamerom ginkluoti šūdasklaidininkai ir viską rodo atvirkščiai. Jei šie menkystos kažką užpuola ir tas neduok dieve ginsis – parodys, kad žmogus pats puolė, jei nesigins ir jį sumuš, tai tiesog žmogus liks pats kaltas. Taip bus tol kol viskas išvirs į kokį rimtesnį įvykį, į priešpriešą prieš kitakalbius. Taip bandoma pamažu pakurstyti lietuvius beprasmiam karui, kurio prieš 30 metų išvengėme ir tam lietuvių tautai neprireikė ginkluotos armijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *