Nuotrauka: stop kadras

Lietuvos teismai klimpsta į milijonines skolas

Autorius:

“Lietuvos teismai teigia klimpstantys į milijonines skolas, ir galintys sulaukti antstolių, o teismų veikla dėl nemokumo gali laikinai nutrūkti.”

@gretecepyte

♬ original sound – Gretė

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Jeigu kas nors mokinotės istorijos, tai žinote, kad dar nei viena civilizacija neveikė. Jei sugrius vietinės kontoros, tai galės kreiptis į europinę kontorą – viskas panašėja į tarybinius laikus.

  2. Sunku patiketi,kad valstybeje net teismams nelike islaikymo??Ar cia ne teisingumo naikinimas Lietuvoje??Zinot ,jeigu saziningai as tuomi nelabai tikiu.??Pirma,nu jeigu valdzios ponai net nesugeba islaikyti savo teismu,kurie aiskiai patarnauja valdzios niekseliams,tai kokiais sumetimais va tokios naujienos ismetamos i viesuma??Antra,nu jeigu gali valstybes saugumo zmones imti is amerikonu maisa su 10 ar ten 12 miijonu doleriu ir issidalinti tarp savu,ir idomiausia kad tai uz jau karta Tevynes isdavyste (gi adamkinis kalejimas kazkieno leistas ikurti ,ka patvirtino Europos Teismas),tai kas galetu uzdrausti ir Teismams Lietuvoje priimti is kokio sorosho desetka milijonu ,kaip kokia pagalba,parama,ar auka??

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *