Nuotrauka: stop kadras

Prancūzų protestuotojai pastatė sieną tiesiog ant greitkelio

Autorius:

Prancūzijoje dar vis tebevyksta protestai prieš pensijų reformą. Prancūzai kaip protesto formą tiesiog pastatė sieną ant greitkelio.

Šaltinis

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Joks čia ne protestas. Politikai tais keliais nevažiuoja ir juos mažiausiai jaudina durnių zbitkai. Atsiųs kokius pimpačkiukus mentus ir pašalpinius ir viską gražiai sutvarkys. Aš nesuprantu, kaip būtent šitas greitkelis yra susijęs su jų pensijomis. Reikia suprasti, kad ten patys žmonės darko savo šalį. Panašiai ir pas mus. Kam tai naudinga? Ogi briuseliui. Nes briuselis yra atskirai ir aukščiau visų šalių.

  2. Kas ten arciau pasaulio anuko Nr1,praneskit ,kad lietuviskos masinos negali pravaziuoti su kroviniais??Gal anukas teiksis pasikviesti ar paskambinti makaronui,kad pabendrautu su savais,ir pabaiktu su protestuojanciais tuos mitingus,ivykdytu ju reikalavimus??Gi gal daugiau butu naudos nei prievartauti Kinijos uzsienio reikalu patiketini,ir leisti jam nesamones garsiai skelbti??O siaip,protestuotojai Prancuzijoje nusipelno didziules pagarbos,pradedant geltonom liemenem,ir baigiant paskutiniu metu protestais.pagarba ir tiems ,kurie taikliai paleidzia skraidancius objektus i “zvaigzdes mutantaes”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *