Vaidas Žemaitis. Mus bando užčiaupti: išjungė visus YouTube kanalus

Autorius:

Vaidas Žemaitis:

“Jau daug kartų kartojau, kad YouTube platforma yra labai nestabili ir laikina. Tai yra JAV įrankis durninti visuomenei ir gaminti avinų bandas. Bandėme laviruoti, laikytis jų cenzūros, nekalbėti apie kai kuriuos dalykus arba kalbėti “prikandę lūpas”. Pagaliau atėjo tas laikas, kai apie viską galėsime kalbėti atviriau. Jei norite nepraleisti nei vieno video, kviečiu tapti patreonu (nuorodą spausti čia).

Šis video apie mūsų Lietuvos vasalų likimą ir apie tai, kokia iš tikro ateina naujoji geopolitinė tvarka. Kam dirba Lietuvos naikintojai?”


Norintiems paremti Mūsų TV:

Kviečiame VšĮ “Mūsų TV” skirti savo 1,2% GPM paramą: https://musutv.lt/2023/03/01/kvieciame-iki-geguzes-2-dienos-vsi-musu-tv-skirti-1-2-proc-gpm/

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 3

 1. Laba diena
  Tamsta vadiniesi Žemaičiu tai norėčiau pasiūlyti pasidomėti kaip žemaičiai sugeba darbuotis. Telšių rajone yra staomas garsus vėjo jiegainių parkas vadinasi” UAB Degaičių vėjas” atsiverčiu rekvizitus nei vieno apdrausto darbuotojo įstatinis kapitalas 3125 eur., o vėjalkų jau pastatė apie 40.
  Yra ir antra firma kurį nuomoja žemė ir ruošiasi stayti saulės jiegainių parką ” UAB Telšiai2 hybrid” kurioje dirba 1 apdraustas darbuotojas įstatinis kapitalas 2500 eur.
  Vat tokius gabius žmonės reikia skirti inovacijų ministrais, o ne vštgaidžius.

  1. Ji taip pristatė vėjų jagainiu tiesiog baisu žiūrėti pas mus tiek daug istoli atrodo kai atrodo kai naktį mirksi raudonasis nes naktį į langus šviečia darosi baisu dienos metu nepuošia

 2. Sveiki, o ar imanoma bus pamatyti visas senas laidas? Ar jos issaugotos? Nes nemazai ka praleidau tai gaila.

  Aciu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *