Lietuviai pagaliau turi savęs vertą kandidatą į prezidentus

“Atlikus masines žmonių apklausas ir kelių mėnesių monitoringą, paaiškėjo, kad yra kandidatas, kuris Gitanui Nausėdai ir kitiems jau lipa ant kulnų. Per pažintis gavus jo kontaktus, pavyko įkalbėti duoti interviu, nors kandidato grafikas itin užimtas. Šiame vaizdo įraše galėsite šį būsimą prezidentą pažinti iš arčiau ir dar labiau įsimylėti. Atėjus rinkimams neužmirškite atiduoti savo balso!”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Kviečiame VšĮ “Mūsų TV” skirti savo 1,2% GPM paramą: https://musutv.lt/2023/03/01/kvieciame-iki-geguzes-2-dienos-vsi-musu-tv-skirti-1-2-proc-gpm/

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

 

 

Pasidalinkime

Komentarų: 6

  1. Viskas puiku ir gerai, bet bijau, kad kandidatas gali nepraeiti LRT vertinimo komisijos. Štai per praėjusius rinkimus LRT išbrokavo visus kas nekalba angliškai. Kaip supratau iš LRT tai didelis pliusas buvo dabartiniam, kad aukštas ir gražus. Tai reiktų pateikti ūgio parametrus. Jei už dabartinį prezidentą žemesnis, tai dėl to reiktų kažką daryti. Nes dabartinio prezidento rinkėjai ir vėl balsuotų už esamą vien dėl to, kad jis aukštas ir gražus. Na ir dėl to, kad nesugeba suregzti sakinio lietuviškai. Tai šitos savybės norint būti prezidentu manau, kad yra tiesiog būtinos.

  2. Vaidai – Va kaip aptikai tai ? Geras prezidentas , net iki ašarų davarė ( tautos viltis ir svajonė ) – manau jam į premjierus “minedas” kaip tik.

  3. Pilnam komplektui prie judvieju truksta tik minedo.O visa kita klausantis reikia tureti laisvo laiko.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *