Komentarų: 29

  1. Taip aplink tik melas gerovės link mes eisim link šviesaus rytojaus išaušus pilvas vis labiau gurgs .

 1. O kas tokia Šimonytė, kad naikinti pinigus, kuriuos naudoja šalis?
  Ji čia kalba kaip pranašautoja ar išreiškia savo svajones?
  Aišku, kad iš sąskaitų vogti patogiau, nei įsilaužti į butus, kur guli pinigai

 2. Tai bankai legali mafija, kad gali pavokti būsto paskolą su visa sąskaita ir policija negali kištis į bankus ? Politikai negali nurodinėti bankams? Tai kas jie tokie ? Valdo visą Valstybę ir visi tyli ?

 3. Aplamai Šimonytė, kiti ale ekonomikos “specialistai” patarėjai ir ale analitikai ar supranta, kas yra infliacija, kokie tikrieji skaičiai? Jie žiaurūs, pala pala – prasidės bankrota. Nieko nesiėmė per pandemiją, nereguliavo, jokių lengvatų, nieko…Koks verslas gali išgyventi, išlikti su iki 500% subrangusiomis kainomis? Bet mokesčius mokėk ir Šimonytei dzin!!! Per bendrą mokestinę prizmę bendrai žiūrima, nesismulkinant…

  1. Nesuk galvos, tavęs jau nebebus, kai žmonija atsisakys materialių pinigų. Turgus juolab nebus niekam aktualus.

 4. Nu kai bobules valdo tai visada priskaldo. Grynieji tai laisvės ir saugumo garantas. Dar debilai nori centus panaikint. Turėjom liūdną pavyzdį su Italais. Mes kaip avys, jos irgi nesupranta kad jas papjaus.

 5. Amerikiečiai irgi nerimauja dėl to, kad po truputį visur amerikoje uždarinėjami bankų skyriai. Politikai negali nurodinėti bankams naudoti grynuosius pinigus, todėl politikai plaukia pasroviui su tuo, ką bankai nusprendžia. Ir šiaip įdomi detalė: bankai skaičiuoja milžiniškus pelnus, o respubliką valdantys ekonomistai Šimonytė su Nausėda skaičiuoja milžiniškus nuostolius. Ir išvis, Nausėda švedams krovė pelnus, o lietuviams – tik nuostolius.

   1. Tai pasidalink, kodėl tapo prezidentu. Manau idomu visiem. 🙂

  1. Visas savo santaupas atsiimu iš banko ir vaziuoju apsipirkti į Lenkiją, ten valdžia protingą, žmonės pirmoje vietoje, o ne bankai, ir viskas pigiau, žmonės yra protingi, o Simonyte su bankais bendradarbiauja.

  2. Aišku bankams dirba – stiklainį ar iš sunkaus darbo pasistatė?? Ar kokiai privačiai įmonei vadovavo??
   Už dykutį įsigijo..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *