Vaidas Žemaitis. “Wagneriai” užėmė Bachmutą? Kas toliau?

Autorius:

Vaidas Žemaitis: “Samdinių kariuomenės “Wagner” vadas Jevgenijus Prigožinas paskelbė, kad jų pajėgos užėmė Bachmuto gyvenvietę.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

 

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Vaidai, sakai, kad Bachmutas užimtas, ne išlaisvintas. Užimti galima tik bendraminčio teritoriją. Bet juk tas miestas buvo fašistinių banderovcų valdžioje, todėl Bachmutas IŠVADUOTAS nuo fašistų. Dėl supykusių tikinčiųjų, kad laimės Ukraina, galiu pasakyti, jog tikintysis /tikrąja šio žodžio prasme/ yra arba neapsišvietęs, mažai čiupinėjęs mokslo, arba kvailokas iš prigimties, nes jis nesugeba mastyti, palyginti skirtingus atvejus, daryti iš to išvadas. Bet, kaip žmonės sako, kad nei vienas kvailys nepripažįsta, kad jam trūksta proto. Todėl, kai neišsipildo jų tikėjimas, jie pyksta, kad pasaulis gyvena ne pagal jų norus. Nieko nepadarysi, tokių individų gydymas yra labai sunkus ir sudėtingas, nes jie nepripažįsta savo ligos. Malonu, kad naujajam fašizmui bus suduotas tinkamas smūgis, nors tai padaryti labai sunku, nes JAV ir daugelis Vakarų valstybių vadovų juos visapusiškai palaiko. Bet anksčiau ar vėliau tiesa nugalės.

  2. Nieko Vaidai nebus su tais edukuotais, paprasciausiau uzsienio korporaciju valdoma ziniasklaida nustos rasyt apie kara ukrainoje ir edukuotieji greit pamirš, kaip pamiršo gruzija ir čečenija:), o mes tik eilini karta pažvengsim iš lengvatikiu:)))

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *