Nuotrauka: stop kadras

“Pažiūrėkit, ką mūsų ūkininkai daro su bitėmis?!”

Autorius:

Pažiūrėkite, ką mūsų ūkininkai daro su bitėmis. Baisu žiūrėti. Išnyks bitės – išnyksim ir mes. Dalinkitės šiuo įrašu visur, kur tik įmanoma.

Šaltinis

Pasidalinkime

Komentarų: 3

  1. Ziauru, tokius ukininkus reiketu pakratyti solidziomis baudomis, turiu keleta aviliu sodyboje, gerai, kad arti nera situ prakeiktu nuodytoju, nors medaus maziau prinesa, bet jis svarus.

  2. Žiauru! Prieš 30 – 40 metų sodams žydint pilni žiedai būdavo bičių, sodas dūgzdavo nuo bitelių. Šiemet /ir praėjusiais keliais metais/ – tušti žiedai, bitučių nėra. Ateityje laukia sūdna diena, derliaus sumažėjimas. Teks valgyti chemikalais užaugintus maisto produktus, . . . gaudysime žiogus ir karkvabalius, bet ir tie žmogaus neprotingos veiklos neatlaikys. Pradėjome gyventi pagal seną posakį — “Po manęs – nors ir tvanas”. Jei nesusiprotėsime – nereikės nei atominės bombos, susinaikinsime patys save.

    1. Panašu jog buvo panaudoti nelegalūs insekcicidai, arba purkšti dienos metu. Turite kreiptis į augalų apsauga kad patikrintų kas aplink jūsų bitynas augina žydinčius augalus ir pas ką matyti purškimo pedsakai(vėžės) atlikti augalų tyrimus ir nustatyti kokie produktai buvo panaudoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *