Vaidas Žemaitis. Esu labai piktas ne ant valdžios, o ant savų

Vaidas Žemaitis:

“Dažnai sulaukiu pašaipų dėl to, kad nevartoju alkoholio, nes visada kartojau ir kartosiu, kad tai yra genocido ginklas prieš silpnapročius. Silpno protelio žmonės nesugeba atsispirti ir susivaldyti, o kiti alkoholio pagalba tiesiog skandina savo gyvenimo nelaimes. Tie, kas supranta, kad alkoholis yra tiesiog ginklas, kuris ištirpdo smegenis, santykius, šeimas ir paverčia žmogų į debilą, niekada nevartos alkoholio. Atsiranda ir tokių, kurie bando paaiškinti, kad saikingai vartoti alkoholį nėra blogai, tačiau turiu iš karto nuraminti, kad tas saikas turėtų būti ne daugiau 50 ml suaugusiam žmogui. Visa kita yra nuodas.

O dabar tiems, kurie sako, kad saikingai yra sveika, atsakau: o narkotikų saikingai pavartoti taip pat gerai? Vogti taip pat gerai saikingai? Į snukį duoti saikingai irgi sveika? Nustokite būti avinais, ALKOHOLIS yra ginklas prieš silpnapročius, nesugebančius gyventi blaiviai.

Šį kartą save sveikuoliu besiskelbiantis Kazimieras Juraitis jau ne pirmą kartą atsiduria teisėsaugos akiratyje dėl nesugebėjimo susitvarkyti. Šį kartą Kazimieras buvo pagautas neblaivus už vairo, jam gresia vairuotojo teisių atėmimas ir automobilio konfiskacija. Ir ką pasakysite, mielieji, čia kalba eina apie “nesisteminį”, kuris mus visus kartu su Šv. Švenčioniene nori išgelbėti nuo landsbergių šaikos. Esu labai piktas, kad savi saviems meluoja ir dedasi ne tuo, kuo iš tikro esą.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Vaidai – nu suiytasrem atvažiok – dieve rasiu kurui padebngti kaip nors , bet sąvokas – kas vyksta gausi – arba pavviešonsi eilinį Lietyuvos durnelį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *