Vaidas Žemaitis. Lietuvoje vyksta labai keisti dalykai

“Daugelis, turbūt, ir nesupranta, kas čia darosi – Lietuvoje per paskutinius mėnesius paviešinta tiek daug korupcijos atvejų, pedofilijos skandalų ir viso kito brudo. Šį kartą – dar vienas skandalas, susijęs su prokuroru Dainiumi Kunigėliu (spausti čia), kuomet šis su nuteistuoju vyko į sodybą, kurioje nuogas demonstravo jam savo lytinius organus ir pasakojo apie supuvusią teisinę sistemą bei bažnyčią.

Neseniai į skandalą taip pat buvo papuolęs ir kitas prokuroras – gerai žinomas užsakomųjų politinių bylų Klaipėdos prokuratūros prokuroras Saulius Galminas, kuris smurtavo prieš savo žmoną ir už tai jam teko atsisėsti į teisiamųjų suolą. Jis gerai žinomas ir prieš Vaidą Žemaitį Lekstutį sukurtoje byloje, kurioje jam buvo duota užduotis Vaidą paskelbti tautos priešu – juk Vaidas buvo pavojingas tuometinei Grybauskaitės šaikai, nes per savo žiniasklaidos priemones viešino landsbergių klano daromus nusikaltimus Lietuvai.

Ir čia verta būtų prisiminti Drąsiaus Kedžio ir dukros Deimantės Kedytės pedofilijos bylą, kuomet Kedžio teigimu, jo dukra buvo pardavinėjama iškrypėliams. Pasirodo, kad buvusi teisėja – Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė – buvo ir tebėra visiškai teisi, sakydama, kad Lietuvos teisėsauga yra supuvusi.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. seimo ukis palaida bala kas kada nori eina i darba kas kada nori ilsisi kur nori laisvai vazineja po pasauli ir pinigu neskaiciuoja dar ir vestuves kelia ambasadose tai cia nieko tokio nedidele cia suma

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *