Vaidas Žemaitis. Krenta žvaigždės.

Autorius:

Vaidas Žemaitis:

“Ar pastebėjote, kiek paskutiniu metu netekome žvaigždžių? Kiek į dangų jau iškeliavo žinomų žmonių?.. Kas juos vienija, kas juos sieja? Žinomumas ir daroma įtaka žydrųjų ekranų žiūrovams. Ai, sieja ir dar vienas dalykas – įdomiausia tai, kad beveik visi iki vieno jie buvo aršūs skiepų šalininkai. Ir, žinoma, kad visos tos mirtys neturi nieko bendro su skiepais ir jų žala, čia tik Lekstučio paistalai. Netikėkite visokiais Lekstučiais, nes tikėti mokslu yra saugiau! Tikinčiųjų mokslu yra daugiau, o, kaip sakant, ten kur daugiau, ten ir jautiesi geriau…

Prisiminkime 2021-02-25 d. Agnės Jagelavičiūtės žodžius, pasakytus žurnalui “Žmonės”: „Skiepai yra vienintelis kelias vėl būti kartu“… Agnė, Zita, Stanislovas, Vilius: visi jie dabar kartu…”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Liūdna dėl tų, kurie “tiki mokslu”. Tiksliau – liūdna dėl tikinčiųjų. Jie patikėjo ne mokslu, bet aferistais, kurie sukūrė vakciną-nuodą ir ,nupirkę pasaulio žiniasklaidą, / dėl to, kad parsidavė, tapo purvasklaida/, skelbė, kad tai yra išganymas nuo neva baisiausios ligos COVID,o. Taigi, kalbėti, kad žmonės patikėjo mokslu, neteisinga, nes žemina mokslo reikšmę, bet reikia sakyti tiesiai – žmonės patikėjo aferistais-milijardieriais Sorošu, Švabu, Geitsu ir kitais, kurie bandė įgyvendinti savo sukurtą Naująją pasaulio politiką, kada Žemėje sumažės trečdaliu žmonių, ir jie nieko neturės ir bus laimingi. Yra labai gera rusų patarlė: “Доверяй, но проверяй” /patikėk, bet patikrink/. Išvada: aklas tikėjimas dažniausiai prišaukia bėdą. Baikime tikėti pranašais – apsišaukėliais, aferistais.

  2. Seniau buvo privaloma TIKĖTI dievu ir politikais, o ateityje bus privaloma TIKĖTI ekspertais ir profesoriais.

Rašykite komentarą