“Jie žmogų sulaužo ir priverčia plaukti pasroviui, ten kur reikia, tiems, kam to reikia…”

Rikantas Jonuška:
“Sveiki, kviečiu pamąstyti, kas yra valia ir ką ji gali. Ir kas nutinka kai nėra valios.
Didžiąją dalį šių minčių rasite išbarstyta padrikai pateiktame įraše. O šnekant apibendrintai: jeigu žmogus neturi valios, jis plauks gyvenime pasroviui, be galimybės keisti savo asmeninį gyvenimą. O kiekvieno iš mūsų valias sudėjus, mes ir turim mūsų Tautos stiprybę, didybę, nepriklausomybę ir savarankiškumą. Kiek valios, vališkumo kaip Tauta turim, tokia šalis ir esam. Tame yra seka, viena dalis su kita sąveikauja, todėl verta žinoti kas gali atimti ar atiminėja iš žmogaus jo valią?
Svarbus veiksnys – priklausomybės, vienos iš jų natūralios, kurias jūs turite su savimi iš savęs. Nuo jų dažniausiai ilgam nepabėgsi ir nepakovosi. Tai tarsi kova su savimi ir su “vėjo malūnais”.
Ir yra dirbtinės, dirbtinai valią atimančios priemonės: alkoholis, narkotikai, gali būti ir psichologinės, įtakojant ar tikslingai tam tikslui auklėjant, galimos ir kitos priemonės, kurios žmogų sulaužo ir priverčia plaukti pasroviui, ten kur reikia, tiems, kam to reikia… Taip sutrukdant jam realizuoti save ir savo tikrąjį prigimtinį poreikį. Daugelis tokių žmonių mano, kad viskas čia gerai – jis plaukia ten, kur nori plaukti, o jeigu ir yra kokių papildomų bėdų, tai čia bėda su jo charakteriu, juo pačiu ar išoriniais, nuo jo nepriklausančiais dalykais. Aišku, taip mąsto jau šiek tiek pažengę žmonės, o kas mažiau pažengę, nemąsto ir tiesiog plaukia pasroviui.
Todėl klausimas tiek man pačiam, tiek ir visiems mums: ar šiuo metu, Lietuva, Tu esi savo žemių, kūno ir savo sielos, bei dvasios šeimininkė ir ar aš esu???”
Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Visiškai sutinku su parašymu, nors video ir nežiūrėjau. Lietuvius tvarkingai “užzombino” žiniasklaidos pagalba. Buvusioje darbovietėje per covid aferą gal tik 5% žmonių įtarė, kad čia kažkas negerai. Dauguma nuolankiai ėjo skiepijosi, nešiojo antsnukius ir dar baisiai stebėjosi, kaip dar atsiranda išsišokėliu netikinčiu “šventaja valdžia”. Jų savarnkiškumo ir valios nebėra. Jie tiesiog vykdo nurodymus gautus per tv ar radiją.

  2. Vadinamuose “Vakaruose”, kelių šimtmečių bėgsme, per keleto kartų gyvenimą, mažėja žmonių smegenų apimtis. Mokslininkai mano, kad tai dėl nuolatos diegiamo aklo paklusnumo valdžioms. Dabar gi tas pats vyksta pas mus: per baimę netekti darbo, banko sąskaitos ir t. t. Na, anksčiau už nepaklusnumą degindavo, giljotinuodavo ir t. t.
    Katalikų bažnyčia aklą paklusnumą, stabmeldystę diegia seniai. Tokie dalykai jiems suteikia garantijų išsilaikyti valdžiose ir bažnyčiose.
    Dažnai žmogus pasiduoda, jausdamas atsakomybę šeimai, artimiesiems, tačiau kaip asmenybė, žlunga. O, tokiiu atveju, ką jis gali perduoti savo vaikams?
    Žodžio, minties perteikimo galia jau seniai įvaldyta (liet. patarlė: “žodis gydo, žodis žeidžia”), todėl būtinos profilaktinės priemonės, kad išlikti žmogumi, o ne mankurtu. Visų pirma, nežiūrėti lrt, lnk, tv3 ir t.t. Jie puikiai įvaldę įtaigos metodus. Nesilankyti krikščionių bažnyčiose, nes būtent per juos kilo ir tebekyla fašizmas (pažiūrėkim: “išrinktoji tauta”, “pažadėtoji žemė”, leidimas gyventi iš palūkanų ir pan.). Be to, būtent vadinamos “krikščioniškos” šalys sukėlė didžiausius karus, plėšė ir žudė likusioje planetos dalyje ir būdamos metropolijų padėtyje “gerai” gyveno. Antra, gyventi sveikai, dažnai būti gamtoje, nes tai suteikia imunitetą.
    Ištisomis dienomis “domėtis” žiniomis, sėdėti prie kompo, lankyti “akropolius” ir pan., tolygu savižudybei.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *