Nuotrauka: stop kadras

Puikus pavyzdys, kodėl suverenus sistema gali uždaryti į psichiatrinę ligoninę

Ką jūs darytumėte pareigūnų vietoje? “Antys ne mano, bet aš jas pažiūrėsiu”… Panašu, kad šie žmonės tiesiog bando lengvai nusimesti nuo savęs atsakomybę, prisidengdami suverenais.

Pasidalinkime

Komentarų: 9

  1. Prieš rašydami nesąmones apie suverenus, jūs paprašykit valdžios susipažint su gimimo registru savo arba savo vaikų. Būsit nustebę. Jūs ten visi įrašyti kaip gimę negyvi. Bus įrašytas gymimo laikas, data ir mirties data ir laikas, ta pati, kaip ir gymimo data. Ir visi taip surašyti. Nesvarbu ar tarybinis ar Lietuvos registras. apie 1993 metus dariausi labai brangią astrologinę prognozę ir astrologas sako, kads reikia to registro įrašo. Visaip bandžiau jį gaut, bet niekaip nepavyko. Tada mano astrologas (jis užsienietis) susisiekė su kolega Lietuvoj (AMB astrologu) ir tokių būdu priėjau prie archyvo. Tas priėjimas taip pat labai brangiai kainavo. Galiu pasakyti, kad gimimo liudijimo registras yra ne Lietuvos Respublikos įstaiga ir kiek pasakojo, tai taip pat nebuvo Tarybų Sąjungos įstaiga. Tai viršvalstybinio valdžios organo įstaiga. Dabar mes jau truputi esame matę masonų, iliuminatų ir tt. simbolikos, o tada 1993 metais tie tos įstaigos simboliai atrodė keistokai, priminė bažnyčioje matytą Dievo akies simbolį tikampyje.

  2. Nu debilas ryškus.
    Šaunuoliai policininkai,bet būčiau anksčiau psichiatrinei paskambines arba veterinarkei,kad pasiimtų šnicelius.

  3. Keleta kartu perziurejau vaizdeli,ir zinot ,jeigu iki siolei buvau suverenu puseje,savyje juos palaikiau,net vienu metu rinkau informacija ir galvojau pats tapti suverenu,tai po sio vaizdelio nuomone pakeiciau.Mano akyse policija pasirode dirbanti savo darba.Kantrybes policininkams buvo daug,man tikrai tiek nesirastu.O suverenas cia pasirode durnai,labai durnai.Reikejo tik susigaudyti savo pauksciukus,kurie stelbekaimyno darza.mano nuomone,kad Policija paskutiniu metu arteja dideliais zingsniais,prie to skambaus uzraso,saugoti gelbeti ,padeti.

  4. 🤦 nu be žodžiu. Policija normaliai bendrauja, o čia totalus išsidirbinėjimas 🤦 jei jau tavo antys, tai ir susitvarkyk, kažkoks bardakas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *