Vaidas Žemaitis. Sąžiningai apie emigrantus ir tikruosius Lietuvos išdavikus

Autorius:

Vaidas Žemaitis: “Už šį vaizdo įrašą daugelis, turbūt, supyks, jaus didžiulę neapykantą ir laikys mane priešu. Kai kurie gal ir supras, ką aš norėjau pasakyti, bet faktas yra tas, kad apie tai kalbėti reikia.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 9

  1. Kokie teisingi žodžiai pasakyti… Aštriai, nevyniojant į vatą ar gražų saldainio popieriuką. Bet tokia tiesa, aišku bus krūva pykstančių ir nepasitenkinančių, bet jiems reikėtų susimąstyti. Norėtųsi parašyti daug pritariamų minčių,bet manau niekam neįdomu ir neskaitys ką parašysiu,o galų gale ir nesuvoks. Nes kaip jau matau, daug net nesuvokia ką Vaidas sako, tad su tokia visuomene toli nenueisim. Nėra čia ką gelbėti 🤦

  2. Neracionalus žmogus tas Lekstutis. Kur žmonės nori gyvent, kur jiems patogiau, kur saugiau, ten ir gyvena. Aš taip pat būčiau jau seniai išlėkęs kad ir į tą pačią Baltarusiją – gaila tik, kad sveikata neleidžia to padaryt.

  3. . . . o dabar toliau. Vaidai, klausi, ką tu padarei. O ką galėjo padaryti eilinis lietuvis, dažniausiai kaimietis žemdirbys.? Tai jie pirmieji buvo paniekinti atėję su DUONA , kad pasitarti , kaip geriau pertvarkyti žemės ūkį. Landsbergis iš trečio aukšto lyg iš špokinyčios apšaukė žemdirbius ir išvarė iš Seimo aikštės. Buvo suniekintas Lietuvos sąžinė Justinas Marcinkevičius, sukurpta apkalta Prezidentui Rolandui Paksui . . . Pavyzdžių daugybė, tai ką galėjo padaryti eiliniai žmonės žmonės? Dauguma pamatė, kad padėtis beviltiška ir su skaudančia širdimi paliko Tėvynę. Žmogui duotas tik vienas gyvenimas , kad užauginti vaikus, kad aprūpinti savo šeimą. Jie dėlto ir aukojasi, palieka gimtą kraštą. Pasaulyje tėra tik vienetai tokių kaip Fidelis Kastro, kaip Če Gevara, kurie viską paaukojo dėl savo siekių, dėl Tėvynės. Lietuvoje dar tokie didvyriai negimė. Visus išvykusius vadinti išdavikais – nesąžininga. Apie išdavikus, pinigų vergus reikia rengti atskirą laidą, kurioje būtų galima ir emociškai pakalbėti. Vaidai, mes ne “prašikome Lietuvą”. Ją užgrobė aferistai su Vakarų karo vanagų, su lietuviškųjų “megztųjų berečių” pagalba. Panašiai užgrobė ir Ukrainą. Skirtumas tas, kad lietuviai nepasipriešino, tai šiandien dar jie šiek tiek gyvi. Bet kai pasipriešino dalis ukrainiečių, tai juo aštuonis metus naikino patrankų sviediniais, kol galiausiai išprovokavo karinius veiksmus. Šiandien ukrainiečiai tapo Vakarų karinių vanagų patrankų mėsa. Vaidai, todėl vertinti žmonių veiksmus tokiais sudėtingais laikais reikėtų žymiai atsakingiau ir ramiau, nesuplakti nusikaltėlius ir jų aukas į vieną masę. Išsakei tiesą?. . Ne. Tu išpylei kažkokį užslėptą pyktį, kuriuo apkaltinai ir visai nekaltus žmones, kurie, gal būt, aukojosi dėl šeimos, dėl vaikų. Tai jų prigimta teisė. Labanakt.

  4. Jonai , jūs taip pat neteisus. Tie ,kurie pažeminti ,paniekinti buvo . Tokie visi nepriklausantys “šaikai’ esame… Gal ir mums tada bėgti nuo to iš Lietuvos ir palikti tusčią erdvę . Taip , pagal jus ,Jonai . Vaidas labai gerai pasakė viską . O aš pasakau jei tie pabėgėliai būtų susirinkę prie seimo šimtatūkstantiniais mitingais – gal kai kas buvę kitaip ???. Yra dar galimybė visiems atvykti ir padaryti tokius mitingus .

  5. Pradžiai. Vaidai, žiaurus tavo paklydimas, žiaurus kaltinimas išvykusiems. Dauguma ne didesnių pinigų išvyko ieškoti, bet pamatė, kad landsberginė valdžia juos laiko “raudonosiomis utėlėmis”, ne žmonėmis, kad valdžia užgrobta aferistų, ” megztųjų berečių”, landsberginių subinlaižių… Tai du skirtingi dalykai – ieškoti ilgesnio pinigo ir bėgti nuo paniekinimo ir bejėgiškumo ką nors pakeisti. Todėl tavo išvedžiojimai neteisingi ir , kas baisiausia – įžeidžiantys, gal net kvaili, padiktuoti emocijų. Siūlau pačiam perklausyti tą savo pasisakymą ir pagalvoti blaivia / ne niuo svaigalų, bet nuo per didelių emocijų/ galva, kad neišeitų “iš didelio rašto išėjo iš krašto”. Rimtai, bet ne piktai – Jonas. P.S. Buvo ir tokių, kurie ieškojo lengvo gyvenimo, ilgo rublio, nusispjovę į tėvynę. Bet apie juos kalbėti neverta.

    1. prie ko cia tas Lansbergis, amzinai ieskot visur kaltu, bet i saves nepaziurit, dauguma isvyko tik del pinigu, bet nenorit sito pripazinti, be to jus tokie bejegiai, kad amzinai pateisinat save, kad nieko nedaryti, tik komentarus rasyti

Rašykite komentarą