Kristoferis Voiška. EMIGRANTAI – TĖVYNĖS IŠDAVIKAI?

Autorius:

Kristoferis Voiška:

“Paskutiniu metu internetinėje erdvėje įsižiebė gan karšti ginčai dėl emigracijos ir emigrantų. Mat, vienas žymiausių Lietuvos alternatyvios žiniasklaidos atstovų, Vaidas Žemaitis-Lekstutis šia tema paskelbė viešą pasisakymą, kuriame prilygino emigraciją tėvynės išdavimui, o emigrantus – tėvynės išdavikams.

Viena vertus, toji pozicija kritikuotina – nes juk emigracija nelygi emigracijai, kaip ir emigrantas – emigrantui (kiekvienas atvejis – savotiškas). Kita vertus, Žemaičio mintyse esama ir tam tikros, kad ir labai karčios, bet visgi reikalingos – tiesos…

Paklausite, kas tai per tiesa? Trumpai tariant – tai vartotojiškumo ar, literatūriškai šnekant, miesčioniškumo, problema. Štai apie ją – ir ši laida.”

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Ne apie visus emigrantus ,suprantama ,galima butu taip kalbeti.Bet as va tureciau klausima ,o jums cia paminetiems ponams ,likusiems Lietuvoje,neatrodo,kad kai kurie emigrantai ,del Tevynes Lietuvos ,budami uzsienyje padare daugiau,daug daugiau,nei jus ten like Lietuvoje?Jeigu imti vien tik tai,kad i uzsieni isvyti Lietuviai per metus susiuncia milijardus,argi cia nieko “gero”?Kiek is tu pinigeliu sumoketa skolu,kiek sumoketa ligoninems,mokykloms,kiek sumoketa uzdelstu paskolu,uzdelstu nuomos mokesciu ir pan?O lekstutis jau ne pirma karta dergia isvykusius,nes kai neturi kuomi pasigirti ,tenka kritikuoti kitus.O ka Lekstutis nuveike gero Lietuvoje??Kazkaip apie savo veiksmus Tevynes Lietuvos labui,nesigirdi???

Rašykite komentarą