Nuotrauka: stop kadras

Gintarius ir Giedrė šokiruoti Rūtos Janutienės elgesiu: “Tai antžmogiška”

Gintarius savo Facebook paskyroje rašo: “Skubus pranešimas apie Rūtos Janutienės laidą, kurioje su Runa Ra mėginome elgtis padoriai, o buvome nutempti į asmeniškumus. Tai labai svarbu žnoti ir jums, apie kokio lygio žurnalistiką mes beturime.”

Šaltinis 

 

Pasidalinkime

Komentarų: 7

 1. Malonu buvo paklausyti Gintariaus ir Giedrės nuomonės. Abu tokie šilti žmonės pagarba jums! Iš kur tie chemtreilai? Ogi iš išgamų NATO, padlos naikina ne tik viso pasaulio žmoniją, bet ir gamtą. Purškia įv. virusus. Kada šitie padlos baigs skraidyti? O apie janutienę nėr ko burnos aušinti. Mielieji nepasiduokime naikinami šitų nevispročių natovcų. Pagarba gerb. Giedrei ir Gintariui

 2. …. radot su kuo kalbėtis, aš neičiau atsiprašant tuštintis ant vieno hektaro su atceit populiaria žurnaliste. .. ji mato ir girdi tik tai, ką galėtų panaudoti savo senai palaidoti karjerai išlaikyti… vargšė materiškaitė ir tiek.

 3. Nereikia stebėtis ir kaltinti žurnalistus. Kiekvienas jų visuomet stengiasi kuo daugiau “išpešti,” tam jie ir žurnalistai.
  Bet ir patys: Gintarius ir Giedrė negražiai pasielgė ir pamačius tuos vėjo malūnus iš kart buvo aišku kodėl. Todėl, kad šį tyrimą panaudojo savo asmeniniam labui pakeisti gyvenamąją vietą. Jiems buvo sumokėta, kaip supratau, už namus, o kad kiti aplinkiniai gyventojai nekeltų triukšmo ir nerašytų to paties – buvo paprašyta kondifencialumo. Labai “neskaniai” atrodo ir tai, kad prašė nefilmuoti ir nerodyti laidoje tų malūnų…Kad chemtreilai yra –
  faktas. Ypač 21 – 22 m., nespėdavai valyti nuo langų, tai gelsvą, tai pilkšvą košę. Buvau užfiksavus nuotraukoje drimbančias baltas putas iš dangaus, jei neištryniau, anksčiau jas buvau įdėjus į spec., apie lėktuvus ir dangų, svetainę.
  O apie chemtreilus yra labai daug medžiagos ir įrodymų, kaip ir apie tyčia keliamus gaisrus, tik deja, juos tuoj pat trina.
  Daug kas pradžioje netikėjo ir marmalų žala ir kas vyksta – dabar tas pats ir su “papildais” iš dangaus.

  • Žurnalistai, kurie”stengiasi išsiplėsti” taip ,kaip janotienė ,neverti netik žurnalisto pavadinimo, bet ir žmogaus vardo-žurnalistas turi būti normalus žmogus,ką Januštonė to neturi visai,primena kažką klaikaus

  • Neišvedžiokime kaip kas dabar! Dar pernai Gintarius darė video apie gamtos pokyčius, ,,sušaudytus” medžių lapus, lėktuvų ,,dryžius… Žiemą pamatė rusvą sniegą- visiems kiltų įtarimų! O paskui buvo paieška kur sąžiningai bus padaryti tyrimai. Ir baimė,kad atvyks kratos į namus,kas yra buvę pas Juraitį, Lekstutį. O kas dėl vietos pakeitimo,tai pavasariop jie sugalvojo keisti vietą. Tai gal nesusiję su sniegu. Iki pensijos dar toli- kur darbas jiems? Kelmėje didelė bedarbystė nuo senai! O ir vėjo malūnai kaži kam čia patinka? Klausia kas finansuoja išsikelimą? O kas finansavo atsikėlimą čia? Parduodi ir kraustaisi kur nori- tai uždrausta?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *