Nuotrauka: stop kadras

Šimonytė netyčia išsidavė: “Skaitau ir pats savimi netikiu”

Ne, mielieji, tai tikrai ne mūsų klaida. Nustebino toks premjerės atvirumas – vietoje to, kad pasakytų “skaitau ir pati savo akimis netikiu”, ji pasakė “pats”. Ką tai galėtų reikšti?

Pasidalinkime

Komentarų: 12

  1. Pats ar pati,aišku mane erzina,bet kai patys nesireklamuoja ir nereikalauja eitynių,tebunie. Jeigu esi valdžioje dirbk,jeigu toliau suda malsi pagal ‘pilkojo kardinolo”reikalavimus Von iš valdžios! Ar jūs suprantate,kad mūsų vos keli milijonai,kiek galima mus gręžti? Jūs paklausykyte greitųjų pagalbu medikų,policijos gaisrininkų,be perspėjimų,kad atvyks komisija,jūs ką visiški Idiotai?ar įsivaizduojate,kad ką rašo spauda tai tiesa? Kam jūs reikalingi jeigu mes ,ZMONES nesam jums turtą,o patys skurstam? Gal jūsų visai nereikia? Dar daug klausimų per 33metus atsirado. Kada gi bus DEMOKRATIJA! .Kada pasisotinsite ir pradėsite dirbti dėl SAVO tautos,o ne dėl svetimų ar savo šeimų ir giminių?

      • ???Nėra Lietuvoje normalios valdžios,ir demokratijos ir žodžio laisvės nėra.,, Viršūnėles,,daro ką nori,normalus sąziningas žmogus paprasčiausiai yra,,sutrumpinamas,,.Kur viskas nusirito,baisu pagalvoti,.Tokia ta mūsų,, gerovės valstybė,,.

    • Mūsų ne keli milijonai o du milijonai ….Gal dar kokie trys milijonai pabėgę nuo “nepriklausomybės” valdžios teikiamų “gėrybių” gyvena svetur.

  2. Prieš daugiau, nei keeturis dešimtmečius gydžiausi Kauno tub. sanatorijoje kartu su vienu mediku iš Kauno klinikų.Jis pasakojo,jog jo praktikoje pasitaikè pacientas,,kurio lytinè bûklè ar išvaizda keisdavosi kas mènesį.Taigi gal čia ir yra tas variantas. Be to ,man stebint premjerès laikyseną kalbant,judant ir pn . galima pastebèti nemažai vyriškų manierų ,tačiau ar tai gali turèti įtakos turèti neigiamam darbo vertinimui ,sunku pasakyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *