Kas su Danieliumi (ir kitais vyrais) ne taip?

Autorius:

Šį kartą – kiek kitokia laida. Į Vaido vietą atsisėdo Eglė. Danielius pasidalins savo pamąstymais, kodėl kartais tarp porų atsiranda trintys ir ar įmanoma kažką pakeisti, kad to nebūtų. Apie tai ir daugiau – vaizdo reportaže.

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 5

 1. Jei moteris sako atsitrauk, eik prie kompo pasėdėk, tai reiškia arba tu ją tikrai užknisi savo buvimu šalia arba jokios meilės nėra, gal net nebuvo. Nepagalvoji, kad ji ieškojo priežasties išsiskirti? Daug moterų tuokiasi dėl to, kad neliktų senmergėm, kitos, dėl piniginio išlaikymo, trečios ieškodamos gyvenimo paįvairino, ketvirtos bėgdamos nuo savo nelaimingos meilės pasekmių. Persergi šiuo metų “sudaužytos širdies” ligą, aš ją persirgau jaunystėj. Čia kaip vėjaraupiai, kuo jaunesnis persergi tuo lengviau liga praeina ir mažesnės pasekmės. Ir niekur nesidėsi. Nebandyk “gaivinti lavono”, nešvaistyk laiko veltui ir nemink tako pas buvusią. Taip nespėsi pamatyt, kai senatvė pasibels į duris. Skirk laiką ir jėgas naujiems gyvenimo etapams. Čia, kaip berods Kudirka pasakė, tuomet, kai pajusi jog kūns ima stingti, vėlu jau prie darbo, nei sėsi, nei pjausi. Kadangi eini savo noru į viešumą, tai manau neturi pykti dėl kritikos, o jos galima pažerti iš susidariusios nuomonės pagal tavo pasakojimą. Mes juk negirdim kitos pusės. Visų pirma yra nevyriška pasakoti apie savo buvusios žmonos elgesį viešumoje. Aš, kaip seno sukirpimo žmogus laikau tai nepagarba tavo buvusiai. Kitas dalykas, kalbi apie IK testus bandydamas pasakyti, jog esi protingesnis ir neva daugiau supranti už daugumą. Gan nekuklu. Nors klausydamas ne pirmo pokalbio su Vaidu, matau, jog esi labai kompleksuotas dėl asmeninio tobulumo ir protinių aukštumų siekimo, tuom kankini ir save ir net neabejoju savo buvusią ir aplinkinius. Dėl to tampi nuobodus, neįdomus, bent jau aš taip matau. Gal čia ir yra santuokinio gyvenimo griūties priežastis. Nesidžaugi gyvenimu. Netipinių žmonių bėda, taip save įvardini, kad jie eina su savo teorijomis pas kitus, moko, aiškina ir tuom erzina, nors galvoja, kad elgiasi teisingai. Kaip pavyzdį galima pateikti, alkoholio abstinentus, veganus, religinius “mokytojus”, kurie zuja aplink ir pamokslauja, reikalauja iš kitų, kad ir kiti būtų tokie patys “tobuli”, vietoje to, kad atsipalaiduotų ir mėgautųsi gyvenimu ir susikauptų prie to, kas iš tikro duoda gyvenimo vertę ir traukia aplinkinius, o ne juos atstumia. Yra toks labai neblogas tarybinių laikų filmas, kurį siūlyčiau pažiūrėt. Jis yra youtube, kaip ir visi tarybiniai filmai. Jei rusiškai nesupranti, gal kas galės išverst. Jis vadinasi Ёлки-палки! (1988), čia nuoroda, jei leis įkelti: https://www.youtube.com/watch?v=C2ogerO2lpU
  Pažiūrėk savikritiškai, sulygink save, gal rasi kažko panašaus su tuo pagrindiniu veikėju, gal kažką suprasi.
  Tikiuosi neįskaudinau, neturiu tokio tikslo. Noriu padėt susivokt, kad ieškodamas naujų santykių nedarytum tų pačių klaidų ir nebūtum “zanuda” (liet. nuobodybė).

 2. Eglei dar pasisekė pasikinkyti Vaidą ( čia šūtka ) – Šiaip Stambulo konvencija aplamai prives prie to kad jaunuoliai dešimt kartų pagalvos – ar verta susieti gyvenimą su santokos įsipareigojimais , atsižvelgent beteisiškumo lygmenį . Taip kad panelės galies tuoktis su guminiu – žentu tėvukams.

  1. Testas skirtas nustatyti protinius gebėjimus. Tokio testavimo pagalba galima nustatyti silpnaprotystę, arba genialumą.
   Sunku tai suvokti?

 3. Kaip tik skaitau šią knygą penkios melės kalbos. Dažnas(-a) vyrai ir moterys nemokame bendrauti tarpusavyje ir mylėti pagal mums tinkamas meilės kalbas. Po šio vaizdo įrašo pradėjau manyti, kad moterys yra linkusios būti nelaimingomis ir kaltinti. Deja jos juda į chaosą ir į nemeilę. Tačiau beja jos negalvoja, kad daro klaidas. Ne visos deja.

Rašykite komentarą