Vaidas Žemaitis. Kodėl jie mūsų negerbia?

Vaidas Žemaitis:

“Kai kurie, turbūt, pagalvos, kad šis vaizdo įrašas yra pavydo scena, jog birželio 23 d. švenčiamos Joninės, o ne “Vaidinės”, nes birželio 23 dieną yra ir Vaido vardo diena. Tikrai šis vaizdo įrašas yra ne apie tai ir nejaučiu jokio pavydo. Man tiesiog yra apmaudu ir liūdna, kai žmonės švenčia svetimas šventes, deda svetimus vardus savo vaikams, atsisako savo kultūros, papročių, valiutos, savarankiškos politikos ir nori, kad juos kažkas už tai gerbtų. Paklauskite savęs – už ką!?”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Vaidai tau sunku – va aiškini žmonėms kas taip, kas ne taip – šaunu , bet……. Tiesiog jaučiasi iš pasisakymų nepavygsta tau atsikratyti to sukaupto negetyvo savyje. Kova tiek su blogiu , tik už gėrį sekminga tik su dvasinės ramybės būsenoje.

  2. Vaidai, Tarp daugelio piktų žodžių tu pasakei ne mažai tiesos. Bet tu ,mano galva, užmiršai seną kaimo ir šeimos taisyklę, kad : “Piktumu meilės neįgysi”. Todėl tu, niekindamas kitaip galvojančius ir kitas šventes švenčiančius, jų savo pusėn nepatrauksi, o tik atstumsi. Manau, kad tau reikia keisti savo charakterį ir klystančius į doros kelią vesti su meile, kaip kad gydytojas gydo žmogaus kūną ne tik vaistais, bet ir paguodžiančiu, padrąsinančiu žodžiu. Žinok, kad žodžiu galima užmušti žmogų. Tokia mano nuomonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *