Aidas Gedvilas prigavo Šimonytę – ši supyko

Autorius:

Seimo narys Aidas Gedvilas:

“Policijos pareigūnų trūksta, o mes stebime, kaip gausios policijos pajėgos saugo TS-LKD sąskrydį, kuris vyko ne darbo dieną. Aš Premjerės paklausiau, kiek gi kainavo šios policijos pajėgos mokesčių mokėtojams, na ir žinoma, kaip visada negavau jokio konkretaus atsakymo, o tik krūvą beletristikos ir pasiaiškinimų.
1. Premjerė teisinosi, kad būtent tą dieną dalyvavo ir kitame renginyje, bet tai nėra nurodyta jos oficialioje darbotvarkėje (darbotvarkės nuotrauka komentaruose), patikrinti jos pasiaiškinimo tikrumą sudėtinga.
2. Aš klausiau, kiek kainavo policijos paslaugos sąskrydyje mokesčių mokėtojams, bet gavau informacijos apie pareigūnų darbo užmokestį ir kokiomis priemonėmis jie bando pritraukti pareigūnus.
3. Įvardijo man naują “kolegą”, bet jis man tiek pat “kolega”, kaip ir jai pačiai, o galimai net ir artimesnis, juk pati prisipažino, kad iš anksto žinojo, jog tariamas “kolega”, atvyks filmuoti sąskrydį.
P.S. Premjerė ir Seimo Pirmininkė, visai nesenai inicijavo įstatymo pakeitimą, kuriuo galėtų nesinaudoti vadovybės apsaugos paslauga ne darbo valandomis, bet vykstant į sąskrydį pasinaudojo savo privilegijomis.”

Šaltinis

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. Klausia apie ratus ,atsako ponios apie batus.Idomu,ar jau valdzios ponios nebesupranta lietuviskai pateiktu klausimu,ar tiesiog neturi ka atsakyti??jau kelinta karta klausau seime tu vyriausybininkiu atsakymu ir kaskart matau,kaip seimo nariai kvailinami??Cia nauja mada,ar isdidumas iki tokio lygio kur toliau eiti jau nebera kur??

Rašykite komentarą