Vaidas Žemaitis. Ohmanas jau peržengė visas ribas

Autorius:

Neseniai visuomeninio transliuotojo LRT eteryje pasirodęs Ohmanas įžeidinėjo lietuvius patriotus, norinčius išsikelti Lietuvos vėliavą. Jis juos išvadino marginalais, vatnikais, žemino ir Žydrūną Savicką. Kada visam tam pasakysime STOP?

@vaidaszemaitis

♬ original sound – vaidas.zemaitis

Vaizdo įrašas, apie kurį kalba Vaidas Žemaitis, čia:

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 10

 1. Oh, tas Oh’manas…
  Džiugu, kad yra daug žmonių reginčių tikrą padėtį ir sugebančių melą atskirti nuo tiesos. Tačiau padaryti taip, kad šis Švedijos “litvakas” neterštų eterio, sunku. Šios tautos diasporos visame pasaulyje konfliktuoja su vietiniais žmonėmis, yra griovėjai ir skaldytojai.
  Kol kas belieka viena: būti vieningais, susikaupusiais, o ne išsiskaidžiusiais. Tik taip išsaugosime imunitetą.
  O šiems, apskritai, neramu… Vargu ar dažnas nevartoja raminamųjų… Nesąžiningai gyvenančių kinkos visada dreba. Ypač dabar.

 2. kas turit laiko ir juridinių žinių parašykit pareiškimą prieš Hohmaną, nes Lietuvos konstitucija ir piliečio moralė kitką byloja apie Lietuvos trispalvę. O čia kažkoks šūdo gabalas piliečius besididžiuojančius savo trispalve iškoneveikia. Anas pats vienoje eilėje su šarajevu

 3. Jus pamastykit, kodel wagneris dislokuotas Baltarusijoje. Jeigu liepa nato priima Ukraina i aljansa,- ta pacia diena nato kariai privalo pulti padeti ukrainieciams. O tai reiskia, kad ta pacia diena wagneris is Baltarusijos pradeda karine operacija Lietuvoje. Sestadienio manevras, tai Putino “chodas”. Durniukai tik patikejo apie revoliucija Rusijoje.

 4. Vaidai – tas Ohmanas tik džiūvantis karvės blynas – manau jis gerai ne baigs . Šiaip kai tokie ( su tokia biografija ) lenda į viešumą – reiškia šešėlyje tokiems būti jau darosi baisu.

 5. NATO viršūnių susitikimo dieną visi, kas tyra širdimi myli Lietuvą, kelkime TRISPALVĘ su JUODU KASPINU, nes Lietuva į NATO įrašyta neteisėtai, referendumas suklastotas, balsavimas vyko papirkinėjant balsuotojus alumi, skalbimo milteliais ir , pažeidžiant balsavimo įstatymą, referendumas buvo pratęstas iki dviejų dienų. Todėl galima teigti, kad LIETUVA OKUPUOTA NATO organizacijos, t. y. JAV.

Rašykite komentarą