Komentarų: 8

 1. Nu nzn,kapitonauju jau 7metus,buvo keletas kaimieciu tai viskas isaiskinta buvo,visi viska suprato.Nezinau kam taip uzsileisti.Cia Igulos klaida.

 2. Tikrai taip! lietuviu tauta bjauri ,labai bjaurūs žmonės ,tenka daug bendrauti darbas toks .. Dieve apsaugok atsiprašant š.. o jau mandrumo pilnos kelnės .. nežinau kaip nupasakoti lietuviu elgesį..tiesiog gėda už jus tautiečiai, GĖDA ! PRADĖKIT KIEKVIENAS NUO SAVĘS,SAVO ŠEIMOS ,VAIKUS AKLĖKIT IR GALVOKITE KA SAKOTE KA DAROTE,IR NEPAMIRŠKITE KUR ESATE !

 3. Jeigu lietuvio paprašysi neleisti ” bumčikų”, nes nuo jų jau galva paskaudo, jis juos užsuks dar garsiau. Kad tik kitam pakenkti.

 4. Gerb. Ugne, likau sužavėta jumis, jūsų gerumu bei žavinga šypsena. Itin apmaudu dėl neišprususių, neadekvačių tautiečių, su kuriais jums teko susidurti. Tai koktu ir bjauru! Geras posūkis: viskas kas daroma į gerą ir viskas bus gerai. Jums geros kloties, palankaus vėjo ir gero oro! Pagarbiai! Nijolė

 5. Deja – faktas: tarnaudamas tarybinėje kariuomenėje, ne sykį apturėjau gėdos dėl žemiečių elgesio. Tarnavau margam, pagal tautinę sudėtį, daliny. Lietuviai – nedraugiškiausi. Baltai pavydu buvo latviams, estams, baltarusiams ar rusams. Jau nekalbant apie pietiečius…
  Užsieniuos nebuvau, bet nestebina tautiečių tarpusavio elgesys, apie kurį tenka girdėti. Pakanka pažiūrėti kaip tarpusavyje gyvename čia… Didelėse tautose kur kas daugiau tarpusavio pagarbos ir supratimo, negu pas mus.
  Sena išmintis: likimą lemia charakteris… Matyt, ne tik žmogaus, bet ir tautos…
  Sveikinu Vaidą už iniciatyvą tarpusavio draugystei, bendravimui, pagarbai, pagalbai…

 6. 12 metu gyvenu užsienyje ir džiaugiuosi kad retai susitinku lietuvius. Lietuviai didžiausi subinlaižiai ir išgamos

Rašykite komentarą