Pagaidintas Celofanas, trolintoja Milda, suklydęs Prigožinas ir Putino tikslas

Vaidas Žemaitis:

“Šį kartą vaizdo įrašas apie Lietuvoje visiems gerai žinomo šoumeno Antano Kandroto-Celofano pagaidinimą. Kalėjime pagal vietos tvarką “gaidžiai” paprastai būna žemesnė “kasta” nei “dūchai”. Kalėjime gaidžiais dažniausiai vadinami seksualinę prievartą patiriantys kaliniai. Svarbiausia, kad Celofaną pabučiavo (pagaidino) ne kas kitas, o pats tikriausias Lietuvos gėjus Tomas Vytautas Raskevičius ir ne kur kitur, o gėjų ir lesbiečių parade, kuriame buvo ir Celofanas.

Pažiūrėkime, ką prieš tai deklaravo Celofanas apie tai, ką jis darytų, jei jį bandytų pažeminti gėjai. Šitą Celofano, kaip bachūro, pažadą “duoti į snukį” užmatė profesionalioji trolintoja (gerąja prasme) Milda Bartašiūnaitė.

Taip pat vaizdo įraše apžvelgiu situaciją kaimyninėje Baltarusijoje, kurioje yra ruošiamos naujos “Wagner” privačios kariuomenės stovyklos ir ką Baltarusijoje veikia Prigožinas. Kodėl Prigožino taip bijo Gabrielius Landsbergis? Ką yra sumąstęs Putinas? Apie tai vaizdo įraše.”

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 1

  1. sveikas gyvas , manau pasiulik susitikti pasisnekejimams tikrai sutiks ir tada snekekite kas kam nepatinka, dabar skamba kaip nuvyles senas draugas pasiilege ne tavo naudai…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *