Nuotrauka: stop kadras

Valdantieji siekia bet kokia kaina ratifikuoti Stambulo konvenciją

Mindaugas Puidokas:

“Stambulo konvencijos ratifikavimo spektaklio I-oji dalis

Seime buvau liudininkas eilinio valdančiųjų spektaklio siekiant bet kokia kaina ratifikuoti Stambulo konvenciją. Galvojate, kad nauja tvarka nebūtų skiepijama mažamečiams darželyje ir mokykloje?! Deja. Konvencijos 14 straipsnis įpareigoja šalis švietimo sistemoje mokyti apie „nestereotipinius lyčių vaidmenis“. Nuostatos taikymas paliekamas įgyvendinančioms šalims ir konvenciją vertinantiems Europos Tarybos ekspertams. Remiantis tuo vaikai galėtų būti skatinami išbandyti rengtis priešingos lyties drabužiais, aksesuarais, eksperimentuoti su savo lyties tapatybe. Stambulo konvencijos nuostatų laikymasis yra prižiūrimas neribotas teises turinčių tarptautinių GREVIO ekspertų-inspektorių ir už nesilaikymą šalys yra baudžiamos.
Vakar mano kolegai opozicijoje Aidui Gedvilui konservatoriai net neleido paprašyti nukelti šio klausimo svarstymo į kitą posėdį, nors jis tam turėjo teisę ir eilėje atsistojo daug anksčiau nei konservatorius Andrius Vyšniauskas. Pastarąjį premjerė po to barė, kad leido tokiai situacijai įvykti ir neužsiėmė eilės laiku! J. Razma pripažino, kad opozicijos jis nemato… gerus ir matyt nešioja tik jam reikalingą teisingą vaizdą rodančius akinius…
Kviečiu dalintis mano įkeltu video iš Seimo kovų, nes jis parodo kokioje situacijoje esame. Viktorijos Čmilytės kreipimasis į Konstitucinį teismą dėl Stambulo konvencijos – tai labai gudri manipuliacija. Liberalkonservatoriai apsimeta ,,nežiniukais” ir naiviai klausia: ar krokodilo žalia spalva kelia grėsmę upėje besimaudančių vaikų saugumui!? Visi iš anksto žinome atsakymą, kad NE! Grėsmę kelia krokodilo plėšri prigimtis ir aštrūs dantys!!! Stambulo konvencija galiotų Lietuvai kaip vientisas pilnas tekstas, o ne kaip kelios atskiros jo eilutės ar straipsniai. Priklausomai nuo klausimo teisinės apimties bus pateiktas ir atitinkamas atsakymas. Tokio kokio reikia liberalkonservatoriams.
Dėl to matome, kad Seimo statuto nesilaikymas ir sukčiavimas iš Jurgio Razmos pusės – tai galios pozicijų parodymas, kad jiems įstatymai negalioja! Visiems valdantiesiems tas tiko ir nei vienas vakar tam neprieštaravo! Kreipimasis į KT dėl Stambulo konvencijos vakar Seime užtikrintai praėjo pateikimo stadiją. Opozicijos protestas ir nedalyvavimas balsavime nebuvo išgirstas.
Valdantieji labai suinteresuoti, kad Lietuvoje būtų atvertas kelias ,,100 lyčių” įteisinimui. Tad spektaklis tęsiasi toliau… Rudenį mūsų laukia naujos jo dalys. Seimo pirmininkė pristatydama Stambulo konvenciją Seime nutylėjo, kad Europos Sąjungos prisijungimas prie Stambulo konvencijos, nereiškia kad visos ES narės ją automatiškai ratifikavo ir neprivalo to daryti. Tai tik rekomendacija. Dabartinį Stambulo konvencijos vertimą į lietuvių kalbą atliko Laisvės partijos atstovas Artūras Žukauskas. Kiek tai yra nešališka ir objektyvu spręskite patys..!! Jam nuoširdžiai už puikų vertimą Seime dėkojo Laisvės partijos atstovas Vytautas Mitalas.
Tai puiki šviečiamoji medžiaga žmonėms, kad suprasti kaip Seime manipuliacinėmis priemonėmis siekiama ratifikuoti Stambulo konvenciją Lietuvoje bei prastumti kitus sprendimus. Spręskite patys ar mums reikalinga tokia konvencija?! Aš esu įstikinęs, kad esminius klausimus, kurie įtakoja mūsų visuomenės gyvenimo kertinius dalykus PRIVALOME SPRĘSTI REFERENDUM!! Šios mūsų teisės labai bijoma ir nenorima leisti ja naudotis. Tiesa yra tokia.”

Šaltinis

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *