Vaidas Žemaitis. Suverenai pradėjo kenkti Vilčinskų šeimai

Vaidas Žemaitis:

“Suverenu save vadinantis žmogus Dainius padarė meškos paslaugą (šis posakis vartojamas apibūdinti situacijai, kai kas nors, norėdamas gero kitam, padaro tik žalos ar nemalonumų) Mindaugo ir Ingos Vilčinskų šeimai, kurie šiuo metu yra sulaikyti. Apimtas puikybės arba norėdamas pasipuikuoti, Dainius paviešino Mindaugo darytą vaizdo įrašą, kuriame jis prikalba labai daug jam ir jo šeimai (dabartinėje situacijoje) nenaudingų dalykų. Žinoma, atskleistos ir kai kurios naudingos detalės, kurios parodo, kad Celofanas yra melagis – jam Mindaugas neskambino ir nieko jie nesitarė.

Sulaikyti į Baltarusiją su mažamečiais vaikais sprukti bandę kauniečiai Vilčinskai šiuo metu yra tardymo izoliatoriuje. Tačiau yra ir gerų naujienų – Mindaugas Vilčinskas atsisako savo įsitikinimų ir iš esmės pakeitė savo požiūrį: apklausų metu nebekalbėjo esantis „gyvas žmogus“, žadėjo darysiantis viską, kad atgautų vaikus ir sieks gauti asmens dokumentą sau ir dokumentus savo vaikams. Savo asmens dokumentą Mindaugas jau buvo sunaikinęs. M. Vilčinsko advokatė užsiminė, kad šiais žmonėmis galėjo būti subtiliai manipuliuojama. Tokia advokatės pasirinkta taktika yra sveikintina. Sveikintinas yra ir Mindaugo pasirinkimas, atsisakant savo įsitikinimų, tam, kad grąžintų savo šeimą į padorų gyvenimą.

Žmogaus Dainiaus paviešinta medžiaga greičiausiai bus pridėta prie Mindaugo Vilčinsko bylos, jam ir jo advokatei bus papildomo darbo paneigti medžiagoje išakytus nenaudingus pasisakymus. Gaunasi taip, kad žmogus Dainius per kvailumą arba iš puikybės kenkia Mindaugo šeimai ir apsunkina teisinius procesus.”

Kviečiame paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *