Kas darosi su tuo Vaidu Žemaičiu?

Vaidas Žemaitis: “Plokščiažemiai, reptilijų medžiotojai, chemtreilų naikintojai, suverenai, kosmoso kariai ir kiti kovotai nesupranta, kas darosi. Nusprendžiau daugelį jų užblokuoti ir nuo jų atsiriboti. Daugeliui kyla klausimas: kodėl?! Išsamus atsakymas šiame vaizdo įraše.”

Kviečiame paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Pasidalinkime

Komentarų: 4

  1. Sveiki … aš ne specialistas ir ne ekspertas vieni šneka taip kiti anaip … ir nesuprantu kaip jus atskiriat kur tiesa kur melas , kas skelbiama internete…. jum vienokios nuotraukos atrodo tikros, man kitokios ir ka dabar daryt aš nešalininkas nei tokios nei anokios žemės formos bet yra vaizdeliu nemažai ir tai verčia susimastyti…. žinant jog visais laikais buvo proto knisimas ne tik dabar ir tikrai labai tikiu jog daug istorijos yra suklastota….. čia mano nuomonė …..O ka apie Lietuva ir visa valdyma šnekat tai 100 procentų pritariu jum

  2. P. S. Bandysiu atsakyti Mokytojui, “ar tikrai galima kiekvieną abejojantį išvadinti kvailiu”. Mano manymu, jei žmogus abejoja, jis ne kvailas, tik nežino teisingo atsakymo. Abejojantis anksčiau ar vėliau ras savo abejonėms atsakymą – gal teisingą, o gal ir ne. Kvailiu galima pavadinti tą, kuris niekada neabejoja, visada ir viską priima už absoliučią tiesą, tiksliau, visada ir viskuo tiki. Yra dar vienas tipas žmonių, kurie niekada neabejoja ir kurie niekuo netiki. Tai abejingieji, kuriems gyvenantiems pagal principą “ne mano kiaulės, ne mano pupos”, pasaulyje įvykdomi visi nusikaltimai. Tai taip aš galvoju.

  3. Vaidai, pagal tavo išsakytas mintis supratau, /o tu gal pasakysi, kad aš plokščiažemis, kad su maqnimi nėra tikslo bendrauti/, kad tu skirstai žmones pagal protingumo laipsnį /lyg tu pats būtum protingumo viršūnė/ ir pagal savo įsitikinimą renkiesi bendražygius. Jeigu taip galvotų kiekvienas mokytojas, jie nebūtų mokytojais. Mokytojas tam ir yra MOKYTOJAS, kad iš nemokančių, iš nesuprantančių “padarytų” mokančius, suprantančius, galvojančius, darančius teisingas išvadas. Todėl, mano manymu, reikia ne niekinti neišsilavinusius, bet juos šviesti, mokyti, auklėti. O tai ilgas ir be galo sunkus procesas, kuriame daug kas neišlaiko įtampos arba nuklysta į šiuolaikinį “mokslą” , Švabo, Sorošo ir kitų išsigimelių skleidžiamą antimokslą, nes šiandien už jo propagavimą sodriai užmokama. Tai toks mano pamąstymas.

  4. Gravitacijos dėsnis teigia, kad F = -G * (m1 * m2) / (R * R) Įstačius reikšmes (Saulės ir Mėnulio masę bei atstumą, o kitu atveju Žemės ir Mėnulio masę bei atstumą tarp jų centrų (visa tai galima rasti žinynuose)) gaunasi, kad Saulė Mėnulį traukia dvigubai stipriau. Tai kodėl Mėnulis vis dar skrieja aplink Žemę, o ne skrenda link Saulės, kuri jį traukia dvigubai stipriau? Tai ar kažkur žinynuose įsivėlė klaida ar vis tik kažkas ne taip su ta gravitacija? Kol neatsakėte į šiuos klausimus, tai pagalvokite ar tikrai galima kiekvieną abejojantį išvadinti kvailiu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *