Vaidas Žemaitis. Kuo tikėti?

Autorius:

“Vaidai! Kuo man dabar tikėti? Kuo man tikėti, kai tu sakai, kad Žemė yra apvali, o kiti feisbuke, tame tarpe, ir tavo draugai, sako, kad Žemė yra plokščia? Kuo man tikėti? Tu pradedi kalbėti kaip sisteminis ir sakai, kad Žemė yra apvali, o nesisteminius, kurie sako, kad Žemė plokščia, tu vadini paklydusiais ir aklais tikėtojais.” Tokių pasimetusių “draugų” atsirado ne vienas. Ir tai yra tragedija, kuomet žmogus vieną tikėjimą pakeičia kitu tikėjimu.

Kviečiame paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 5

  1. Niekam negalima įsakyti kuo tikėti. Kiekvieno asmens tikėjimo lygis tolygus jo išsimokslinimo lygiui – kuo daugiau asmuo “čiupinėjęs” mokslo, tuo daugiau jis gali padaryti teisingų išvadų. Bet kuo mažiau žmogus išsilavinęs, tuo dažniau jis viskuo tiki, bet jo tikėjimas nepagrįstas tiesa, o tik kažkada ir kažkur apie kažką girdėjęs, bet nesuprantantis, ar tai tiesa, ar melas, ar tik pasaka. Todėl tiek mokymo įstaigose, tiek gyvenimo kelyje reikia lavinti savo protą, dažniau abejoti ir kartu ieškoti tiesos, nebijoti pasakyti pačiam sau, kad aš to nežinau, to nesuprantu. O užsidaryti nežinojimo kiaute tolygu pasmerkti save ne gyvenimui, bet supuvimui.

  2. Sveiki … gerai , kad jus dar tikit aš niekuo jau netikiu, jusu surinkta informacija yra 100 procentų tiesa ??? internetas dar didesnė durnadėžė ….. ir čia bereikšmia tema palietėt iš musu niekas nei i mėnuli nei i kosmusa nenuskris….. tai taip kad nėra čia ka ginčytis ir diskutuot O tas jusu gerbiamas Vygantas išsireiškė žinantis viska…. taj aš toliau nekomentuosiu…. jo tiesa daugiau nieko …. Gerai pasakei…. o kas nuo to pasikeistu jei sužinotumėm jei kažkas kitaip…. bet vistiek neramu ir to obuolio jau per puse nepjausi…. ir bereikalo cia tokia tema užvesta i kuria geriau nesivelt

  3. Jonai,bet kažkodė dar nei vienas keliautojas neperėjo Pietuose ledynų sienos ir nekeliavo vėl į viršų į Šiaurę. Tiesiog apsisuka ir grįžta atgal . Nes!!!! Tiesiog nieko nepraleidžia Pietuose,griežtai saugoma. Lėktuvai skraido,laivai plaukia Tik pagal plokščios Žemės žemėlapį. Taip,Žemė apvali,bet ne rutulio formos. Dar pasakyk,kad žmogus iš beždžionės išsivystė. Ir dar- Šiaurėje žmonės vaikšto galva į dangų, o Pietuose- galva žemyn?? Laivai tik ir gali plaukti pagal ledynų pakraščius ratu.

  4. Dėl ar žemė plokščia, ar apvali. Jei Žemė yra plokščia, ją galima palyginti su stalu. Stalas turi pakraščius, t. y. pabaigą, galą. Daug buvo ir yra keliautojų, bet ar nors vienas rado tos plokščios žemės – stalo pabaigą, galą? Tokių atradėjų nėra, IŠVADA – Žemė ne plokščia. Bet dauguma žinome, kad pvz. futbolo kamuolys ar vaikiškas balionas neturi nei pradžios, nei pabaigos – kiek norite, eikite aplink kamuolį, bet nei pradžios, nei pabaigos nerasite. Tai patvirtina visi didieji keliautojai, kosmonautai ir, pagaliau, eiliniai jūrininkai. IŠVADA – Žemė yra apvali. Tą patvirtina ir Žemės palydovas MĖNULIS, kurį visi vos ne kasnakt matome. Jei Žemė būtų plokščia, tai keliautojas, atradęs jos pakraštį, galą, grįžtų atgal tuo pačiu keliu arba nukristų lyg kaulas šuniui nuo stalo. Tokių atvejų niekas nežino. O apie apvalią Žemę daug kas išėjęs ar išskridęs į vakarus /ar į rytus/ grįžta iš priešingos pusės. Ir vėl IŠVADA – Žemė lyg futbolo kamuolys yra APVALI.

Rašykite komentarą