Vaidas Žemaitis. Paaiškėjo, kad į Rusiją su vaiku pabėgęs vyriškis – mano draugas!

Autorius:

Vaidas Žemaitis:

“Žinoma, kad nustebau pamatęs LRytas.lt publikaciją, kad į Rusiją su vaikeliu pabėgęs vyriškis yra mano draugas. Algirdas yra nuostabus ir atsakingas tėvas, jis yra mūsų senųjų lietuviškų-žemaitiškų tradicijų ir kultūros saugotojas bei puoselėtojas, taip pat gamtininkas, kuriam tiesiog nepasisekė su mergina. Labiau Algirdui nepasisekė net ne su mergina, bet su jos mama (uošviene), kuri savo dukrą atkalbinėjo ir darė jai didžiulę įtaką, kenkdama jų santykiams.

Su Algirdu neseniai apie tai ilgai kalbėjome telefonu. Jis ieškojo išeities… Kreipėsi į teismą. Pagrindine problemų priežastimi jis įvardino net ne jo merginą, su kuria, kaip jis teigė, jiedu labai gerai sutarė ir laimingai planavo ateitį, bet jos mamą, kuri pradėjo labai kištis į jų santykius. Kaip Algirdas teigė, jos mama yra “visiškai sisteminė panoramos žiūrovė”, klykianti, kad rusai puola ir t.t. Todėl sužinojusi Algirdo pažiūras, ši ėmė veikti prieš jį, visiškai negalvodama, kad vaikelis liks be tėvo. Algirdas ėmėsi veiksmų… Apie tai vaizdo įraše.”

Kviečiame užsiprenumeruoti naują Vaido Žemaičio Youtube kanalą: https://www.youtube.com/@vaidaszemaitis/videos

Norintiems paremti Mūsų TV:

Bankiniu pavedimu:

Gavėjas: VšĮ Mūsų TV
Banko sąskaita: LT747290099005176483
Mokėjimo paskirtis: PARAMA

Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA

Dėkojame!

Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Šaunuolis Algirdas. Norėčiau paklausti mūsų valdžios dėl ko jų vaikai yra pabėgę į Europa. Matyt tikrai Lietuvoje reikalai ne kokie. Tame tarbe ir Gabriuko sūneliai.

  2. Vaikai turi gerbti savo tėvus .. Bet tėvai neturi beatodairiškai kištis į suaugusių vaikų gyvenimą. Ypatingai mamos – jos turi suprasti, kad vaikai auklėjami nuo pirmųjų gyvenimo dienų iki jie išeina gyventi savo šeimyninį gyvenimą. Suaugusį žmogų neperauklėsi, kokį išauklėjai, tokį ir turi, ir jam gali tik patarti, bet nenurodinėti. Su suaugusiais vaikais reikia kalbėti kaip su suaugusiais, turinčiais savo nuomonę, bet ne kaip su paaugliais, kuriuos galima ir būtina saugoti nuo gyvenimo pagundų, nuo klystkelių. Tik tarpusavyje nuoširdžiai bendraujant, tariantis, bet ne kategoriškai nurodinėjant, išsaugosime tvirtą šeimos židinį.

Rašykite komentarą