Edmundas Ščerbina:
“Manipuliacija su žodžiais, kurių mes tiksliai nesuprantame
Ne paslaptis, jog mūsų šnekamojoje kalboje yra labai daug svetimybių, atkeliavusių iš kitų kraštų. Vienos svetimybės yra leistinos ir vartotinos mūsų bendrinėje (valstybinėje) kalboje, o kitos yra uždraustos.”
Taip pat, jis kviečia panašiai mąstančius žmones atsiliepti ir pabendrauti:
”Ne paslaptis, jog šiandien gyvename susvetimėjimo ir susiskaldymo laikotarpyje. Tačiau, aš esu giliai įsitikinęs, jog vis dar yra nemažai žmonių, kurie trokšta paprasto, nuoširdaus ir šilto bendravimo prasmingomis temomis. Jei jūs esate vienas iš tokių, galite man parašyti į elektroninį paštą edmundas42@gmail.com ir gal mes drauge paskui sukursime kokį bendrą Telegram pokalbių kanalą, ar pašto grupę, kurioje galėsime draugiškai diskutuoti mums rūpimomis temomis.”
Norintiems paremti Mūsų TV:
Bankiniu pavedimu:
Gavėjas: VšĮ Mūsų TVBanko sąskaita: LT747290099005176483Mokėjimo paskirtis: PARAMANorintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv (mokėjimo paskirtis – PARAMA)
Dėkojame!
Susitikime Telegrame “Mūsų TV”: https://t.me/musutv