Moteris, prigavusi SODROS galimai naikinamą darbo stažą, pasiryžusi eiti iki galo: „Aš netylėsiu”

Neseniai viena moteris pastebėjo, kad SODROS puslapyje dingsta žmonių darbo stažas (vaizdo įrašą apie tai galite pažiūrėti čia).

Šį kartą Sandra pasakoja, kaip buvo į tai sureaguota ir kokie veiksmai bus daromi toliau.

Šaltinis

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. DELFI skelbia,kad nuo 2024 metu bus perziuretos pensijos.Rasoma.kad kai kuriu dirbanciuju pensininku bus mazinamos pensijos.Zmones dirba ne is gero gyvenimo budami pensininkais o ,kad prisidurtu prie pensijos ,kad isgyventu.As ir dirbantis pensininkas ;uz 0,5 etato priskaiciuojama atlyginimo 450 e ,isskaiciuojama 100 e.Siaip pensijinio amziaus zmogus igauna sveikatos draudima nenuskaitant is pensijos pasalpos, ir kaip dirbancio tuos 100 e pervedama sodrai .Na ,jei seimas priims toki potvarki .tai mes dirbantys pensininkai atiduosime sluotas grindu sluostes ir tuomet pasiraitoje rankoves gales imtis darbu musu isrinktieji

  2. 25metus taupiau pensijai 2pakopoj,isejau i pensija, is tos sukauptos sumos duoda ant duonos 25 eur i men, o sake, kada sukaks jau pensijinis amzius, atiduos visus, vaiku neturiu, tai tie mano kruvinu prakaitu sutaupyti pinigai liks jiems, vagiams, aipe 6 tūkst, dantis isistatyciau, vyras 10 tukst aukoja, ar ne vagiu gauja dabar valdo, lietuviai tyli, cia atvira vagyste, cia musu pinigai, tai kodel savinates svetimus pinigus ir darnori, kad juos isrintu vel, na durniu laivas!!!!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *