VSD „karžygiai“ prieš Vaidą Žemaitį Lekstutį

„LDiena“ redaktorius Lautynas Ragelskis apie VSD „karžygius“ kuriuos gavo užduotį „išjungti“ Vaidą Žemaitį Lekstutį.

Vaidas Žemaitis: Mūsų sumanymas pasidaryti studiją ant ratų jau įgauna pagreitį ir automobilis juda link Lietuvos. Kai kam iš pavydo jau „rauna stogą“ ir dėl to skleidžiama melaginga informacija, kad neva studija ant ratų nupirkta iš „neaiškių“ pinigų.

Dar kartą dėkoju visiems parėmusiems ir patvirtinu, kad tarp rėmėjų nėra jokių politinių partijų ar oligarchų. Taip pat atsisakėme paramos iš įtartinų verslininkų. Kaip sakant – šunys loja, o mūsų karavanas juda namo 🙂

Pasidalinkime

Komentarų: 48

 1. Kai pradėjau stebėti karžygį, buvau dviprasmiškos nuomonės. Taip, toks Q judėjimas egzistuoja ir užsienio alternatyvi medija dar labiau šokiruojančiai šneka, tačiau karžygiai, remdamiesi Q judėjimu, bando prognozuoti ir spėlioti įvykius it kokie orakulai. Ainis su Justu išvis kažkokias pievas šneka, manau, jie naudojasi Ediku, pvz., nerodo jo veido, kad žmonėms išliktų intriga, kiek pastebiu, žmonės laukia tik Ediko laidų, o Ainio su Justu niekas nenori net klausyti, dar abu pasistato Balčių, kuris išvis kažkoks neaiškus tipas, nė vienas rimtas pašnekovas pas juos neina. Pastebėjau daug skiedalų, kurie išvis neatitinka realybės, nulis pagarbos jiems už nusišnekėjimus.

 2. labai aciu uz tiesa, na apie sauguma , manau pati idomiausia tema, kas irodys kad ne jie patys yra agentai , o bylas reikia suformuoti nekaltam, kad yrodyti kad dirbi, gautum finansavima, arba ivykdyti uzsakyma, reiktu ju paklausti apie , Uso zuti, Kiesu, zuti,kieno deka sedi tulpiniai, uz ta ko nepadare,Pociuno zuti,visa LT prihvatizavima, MZ. nafta, ALYTUS, elektrines uzdarymui skirtas lesas, kurios buvo isvogtos, cia problemu nera, pati rimciausia organizacija, Sicilijos mafija , poilsiauja. sveikinimai is Vokietijos,

 3. Saunuoliai BV , puikus pirkinys…vyrai nu nekreipkit jus demesio i tuos matematikus ir burejus is tirsciu Karzygius.. sudmaliai juodi! Darykit savo darba! nesivelkit i diskusijas su jais, nusivyleme mes jais juodai! parsidaveliai! Vaidai jums asmeniskos kantrybes! nes su jumis!

  1. Man baisu ir kai Vaidas su savo vyrais pradeda varyt ant visų,kaip kokios kaimo bobos!Vyrai tai darykit jūs,darykit geriau už kitus,kas neleidžia,pirmaukit,o ne kritikuokit,rodikit savo darbus,mažiau to šmeižto ir samokslo teorijų!

   1. ant visu, tai ant ko, per tokias kvailes aldonas ,taip ir gyvenam siandien, jai baisu, uzsiklok galva, jei baisu, cia ne varyti reikia, o daug rimciau pries teroristus, ovca nelaiminga

 4. Kiek suprantu vaidas iki voketijos skrido lektuvu. Papasakokit istorija kaip i ta lektuva patekot? Testuka vistiek teko psidaryt? Vistiek sistema palauze?

 5. Jeigu subadytu ,nepykit,jau 70% Lietuvoje turi kaltinttik save ir ant MUSU neziurekit piktai. Mes JUMS ne priesai.

 6. kažkada bandžiau žiūrėti „karžygį“,tačiau jau po kelių laidų tapo aišku,kad eilinė propaganda ir tuščias laiko gaišimas.Ir tas varlinas-Edis ar kaip ten jis,tik apie amerikonus kalba.O tas „kai ateis laikas tra-lia-lia“na pabaiga.Teisingai rašė komentatorė kuri sakė,kad telegtam kanalas tai tikrų bananų.Mėto amerikoniškų straipsnių nuorodas,žodžiu.Jau seniai atsisveikinau.
  Laurynui,Žemaičiui ir jų kolegoms sėkmės:)

 7. Laurynai.Stipriai klysti. Daug kartu paneigei tai kas egzistuoja… Galim paplepet apie tai placiau,bet tik neviesai.

 8. Palaikau Lauryną, Vaidui turėčiau šiokių tokių priekaištų.., na o karžygiai labai jau susireikšminę, Ainis vis krizenantis , kai visai nejuokinga, tas kitas puslenkis ir vaidina neklystantį, Varlinui tik Amerika įdomi.

 9. storas pusliau,vien pazejus i tave viskas aisku..,jei su savim sazines neturi vaikstai papus uzsiaugines,pazek kaip atrodai..,dar drysti apie sazine kalbet..?,didziausia bausme butu -jei est tau neduotu pora dienu parse meluojantis!!

  1. koks tavo reikalas kaip kas atrodo , tikriausiai ir tau alaus bonka nupirko , kad nesamones rasineji, vakseri , tau iki jo kaip iki menulio, parsidavelis, arba bukas kaip autobuso sikna, nesuvokia kur tiesa, o kur melas, tokius idiotus visus suskiepyti nano technologija reikia

 10. Ka jums dalinti jus estate skirtingi , buna sveikas pavydas ,buna asmeniniai nesutarimai , Tai normalu.Jus visi mums reikalingi.

 11. sudmaliai karzygiai jau suviduriavo paskutineje laidoje,nervojasi …,ilgai vedziojo uz nosies savo 25 kadru ,dabar te eina pas Tapina ,projektas saikai nepavyko!!!

 12. Karžygys pasisako prieš mitingus, prieš referendumą, taip pat jiems nepatiko Igno Vėgėlės kalba.
  Akivaizdu, kad karžygys yra dabartinės chuntos projektas.

  1. verslo idejoms , na as irgi bandziau uzeiti pas karzygi i telegrama. na gerai- uzejau .., paveizejau ir nieko nesupratusi isejau,mano akimis -briedas.. na pamaniau ,gal ten persunku mano smegenims.? dar kart uzejau ir praleidusi koki 15 min veltui ,vel isejau, amzinai… 😀

 13. Konspiracijų teorijos ir kliediesiai. Sukilo žmonės prieš vadinančiu save “Žemaičiu”, o realiai žiūrintis į rytus, kaip į pavyzdines valstybes. Jūs Vaidučio visi paklauskit, kokios valstybės vėliavą jis iškeltų rusams užpuolus 😂 ir viskas visiems bus aišku! Vaiduti, o kaip tu žiūri į rusų ir baltarusų metodus elgiamtis su valatybės išdavikais? Atsakyk, mielasis! 🤣

  1. Anonimai, jeigu kinai ar rusai valdytų, manau, būtų geriau.
   Nusibodo amerikonų vartotojiškumas.

  2. Tipo geriau yankiu okupantai nei geri santykiai su broliais ? Su kuriais vienoje sąjungoje buvome mažiausiai 600 metu

 14. Buvo Respublikoje straipsnis (gal ir ne vienas) apie šituos „kūdros gyventojus“, tai pats mačiau kaip patiktukus prisukinėjo saviems komentarams: vakare, apie 00:00 kažkur, minutės bėgyje refrešini puslapį ir bac jau +30 patiktukų. Tai darau prielaidą, kad tas pats ir su jų kanalų sekėjais kai daugumą sudaro vien botai.

 15. O tai kad tarp tavo rėmėjų, Vaiduti? 😀 Atsiskaityk sekėjams, kiek išleidai už 96 metų kemperį 🙈😂

 16. Kasko manes neitikino.zemaiciai konkreciau kalbejo ir itikinamiau.be to iš Ragelskio mazai tegirdeti skiepu tema.kad ir apie globalias jegas,kurios mus nori isnaikinti.peza taip pat kaip ir lanzbergiai,tik is kitos puses.vienus rusai puola,kitus amerika.kodel nera girdeti,kad valstybes valdo visai kitos jegos,kad sistemos valdymas ne zmoniu rankose.

  1. Koks tikslas įtikinėti kiekvieną berazumį? Tegu berazumiais tokie „karžygiai“ ir užsiiminėja, o aš myliu savo žiūrovus ir esu įsitikinęs, kad jiems nereikia aiškinti elementarių dalykų – kad adenochrominis varliagyvis yra dėmesio stokojantis frykas, ir kad du diedai su bobiškais elgesio stereotipais (iš kurių vienas narkomanas ir banditas) yra dvi vyriškos lyties požymius turinčios bobos.
   Daug įdomiau yra aptarti kaip veikia VSD agentėliai, kurie siunčiami infiltruotis į „antisistemininkų“ gretas. Bet tai jau tema skirta ne berazumiams.

   1. Žiūriu visus, ir turiu pripažinti, kad nepasirinkau ir nepasirinksiu pusės, varlino grojimas per žmonių viltis ir visi kiti pezalai nepriduoda garbes ir aiškumo, bei ta jo nurašyta skola, jei tai tiesa. Bet va ką kalba ainis apie bestruktūrinį valdymą, logikos tame yra, nors ir susidaro įspūdis, kad jis pats dirbęs saugumo struktūrose, bet apie gražulį, puteikį ir kitus opozicijos nukanalizuotojus logiškai kalba. O ką reiškia tas nuolatinis vaido ir gražulio flirtas susipykimas ir vėl flirtas, paskutinį syk buvo susipykę, bet matysit vėl eis kalbėt. Be to karžygiai aršiausiai kritikuoja celofančiką, o tas tai tikrai neaiškus yra, malina kviečiasi jį į dvikovą (juk kitus tai ignoruoja), važinėjimas su ta diplomatine mašina, ir ką tas lunskio vėptelėjimas, kad gal reikia partiją kurt ir kad gal celofančiką pirmu asmeniu statyt. Ir dar dvaro šunys- vimvydai ralatkos ir kt. tiesiog provokuoja liaudį, toks jausmas, kad jie to mitingo labai labai nori. O.ką mitinguose veikia nendres iš stt, miliūtės puskės ir kiti spalvingi veikejai? Net tapkinukas jau pareiske kad draust mitinga butu blogas ejimas, ką tai reiskia? Bet taip pas karzygius tokie veikejai, kaip balcius ne kazka, ir su zigmu bendravo karzygiai, bet dabar kritikuoja. Bet kodel lekstutis is pradziu irgi su balcium bendravo?

 17. Jie nėra jokie konkurentai mums, tai yra šlikštynės ir išgamos parsidavusios VSD, bet visems ateina laikas, galvoja kad visi čia debilai, bet jie giliai klysta. Aš jų atsiasakiau žiūrėti kada pats supratau, kad jie yra mūsų priešai!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.