SKUBUS RAGINIMAS PABUSTI: tūkstančiai miršta po koronos skiepo!

Kaip atrodo trijų mėnesių vakcinacijos nuo koronaviruso rezultatas? Ši dokumentacija parodo, kas nutiko Vokietijos slaugos namuose po šios vakcinacijos. Oficialūs Paulo Ehrlicho instituto ir Europos vaistų agentūros (EMA) duomenys kelia didelį nerimą. Kadangi žiniasklaida šiuos skaičius slepia arba menkina, šis skubus kreipimasis pabusti – tai raginimas visiems žmonėms paskelbti šiuos šokiruojančius faktus!

Pasidalinkime

Komentarų: 38

 1. Antikūnių kraujo tyrimas nekainuoja 100€ . 2021m.Rugsėjo 6d. Pasidariau antikūnių kraujo tyrima ir kainavo 23€.

 2. O ka cia galima pasakyti ,reikia eiti ir ,nera zodziu ,padaryti su sitais ta ka jie daro su MUMIS . Jie irgi turi vaikus ,anukus ,tevus.

 3. persirgau – vieną dieną pagulėjau lovoj ir vsio – jokių ten skonio, kvapų dingimo, joio kosulio ar dusulio, galiu ir dar kartą persirgt – galiu ir biuletenio neimt – atidirbčiau ir sirgdama – bet STOP – jau praėjo daugiau kaip pusmetis ir mane išspirs iš darbo jei nesiskiepysiu. Teks skiepytis, privalau išlaikyt vaikus.

  1. Sunku, kai ant pečių gula pareiga ir atsakomybė,tada jau apie save galvoti nesinori. Reikia išlaikyti vaikus,reikia lėšų,reikia darbo. Sava sveikata neberūpi. Tai gal pagalvokim kas atsitiks,jei po skiepo pasiligosite,tapsite invalidais ar ,neduok Dieve,jūsų nebeliks? Kas tada rūpinsis jūsų vaikais? Darbą visada galima rasti. Jei išvarys visus,kurie nesiskiepija,kas dirbs? Bijoti reikia ne valdžių,o netekti sveikatos,nes tada jokia valdžia jos nesugrąžins. Juk teisininkai sudarė dokumentus darbdaviams pateikti,jei jie reikalauja skiepytis. Kodėl nepabandžius? Kodėl nepasieškojus kito darbo,jei prives prie to? Spręsti jums,bet tapti bandymų triušiuku visada suspėsite,o likimas gali pasikeisti negrįžtamai vos po vienos injekcijos.

  2. Galėjai pasidaryti antikūnių testą ir jei jų būtų rasta, gautum 60 dienų galimybių pasą. Tiesa, testas yra mokamas ir apie 100 eurų, jei neklystu, kainuoja.

   1. Antikūnių kraujo tyrimas nekainuoja 100€ . 2021m.Rugsėjo 6d. Pasidariau antikūnių kraujo tyrima ir kainavo 23€.

  3. Pasidarykite antikūnių kraujo tyrimą, greičiausiai po pusmečio dar turite antikūnių ir 2 mėn gauni galimybių pasą. Aš persirgusi beveik prieš metus, bet dar pakankamai daug turiu antikūnių. Jei skiepysitės ir turite antikūnių, tada nėra gerai

 4. Cia yra rnr vakcinos. Jau yra eksperementuojama su dnr vakcinomis. Pasiziurekit kaip tarpusavi susije gates fondas,gavi ir pso

 5. Visada, visais laikais ir dabar žmonės (žmonės?), į visą žiūrintys per pinigų prizmę, naudą sau, neatsižvelgiant į padarinius, yra patys pavojingiausi visam, kas gyva Žemėje… Tai matome, kai kertami miškai, kai kurių verslininkų, vadovų elgesyje, o „korona“, globalizacija – viso to apogėjus. Juk visiems aišku, kas už to stovi ir tampo virvutes žiniasklaidos, valdžios, stambaus verslo, bankų, PSO lėlėms. Tai turtingi tos pačios tautos atstovai, kurie sukėlė komunizmą, golodomorą, pasaulinius karus ir t. t.
  Todėl jau dabar jau dabar, kai šie iškrypos stengiasi trinti tautas, tradicijas, kultūras, būtina imtis ilgalaikių strateginių užduočių. Pvz., švietimo nacionaliniu, žmonišku pagrindu. Nors rezultatai pasimatytų ir po kelių kartų gyvenimo.

 6. Dabar nesiskiepyčiau ,bet nebuvo išaiškinta ir nežiojome tiesos trečio tikrai neeisiu nes jau visas mėnuo negaliu atsigauti nežinau nuo ko esi visa patinusi ir nėra jokių vaistų gydausi žolelėmis tegul siepai lieka seimo nariams nes jiems vis visko maža

  1. Jei norite išvalyti organizmą nuo žalingo mRNR vakcinos poveikio, vartokite daug antioksidantų. Tinka vitaminai C, B3 (niacinas), B6, D, cinkas, jodinas ir kt. (Internete daug informacijos). 2 vakcinas iš organizmo dar galima išvalyti, 3 – jau ne.

 7. Manau,kad šiame portale mes turime teisę ramiai pasižiūrėti ir aptarti naujienas,kurios nepatenka į didžiuosius ekranus dėl tam tikrų netoli matančių,pardavusių sąžinę žmogelių kaltės. Visi troliai ir RNR genetinių vakcinų gerbėjai turi plačias erdves pasireikšti. Jų pliauškalų necenzūruoja ir už juos netgi sumoka,todėl brautis su savo purvinais batais į komentarus, neturint nei rimtos informacijos,nei įrodymų jai pagrįsti,nėra reikalo. Nemanau,kad tiek Lietuvos gyventojų yra paskiepyta. Perėjus per kelis kaimus ir atokesniu miestelių daugiabučius,surinktume kitokią statistiką. Na,o kas liečia įtampą ir stresą,tai patys ją sau ir pasidarėte. Kas liepė skiepytis experimentiniais vaistais? Kas nors jus,išskyrus jūsų pačių nepagrįstas baimes,vertė sutikti skiepytis? Na,o jei tai padarėte,nesunku suvokti iš kur atsiranda įtampa. Patys kalti. Jei kažkaip išgyvena tie,kurie nesiskiepijo,vadinasi,ir jūs būtumėte išgyvenę,bet ne,baimės akys pasirodė plačios. Tai ko pykti ant žmonių,kurie sveikame prote ir suvokia,kas vyksta aplinkui? Prisiminkime istoriją,mūsų tėvų,senelių,kuriems buvo duotas pasirinkimas eiti su sovietais ar į miškus. Kuri visuomenės dalis žuvo miškuose? Pati šviesiausia,mąstanti,neparklupdoma. Jei dabar iškiltų tokia dilema,kas eitų į miškus ginti savo laisvės,o kas pasiliktų avinų bandoj, klusniai kramsnoti šeimininko atsainiai numestą šieno saują? Ne tik Lietuva, visa žmonija dalijasi į dvi dalis: tie,kurie žmonės ir kurie mąsto ir tie,kurie kaip klusnūs biorobotai. Šeimininkas pasakė ‘reikia’, biorobotas atsako ‘klausau ir vykdau’. Rinkitės,kurioje eksperimento triušiukų pusėje būsite jūs.

  1. Skiepijimas yra praktiskai priverstinis siaip itin jeigu tu studentas arba koks medikas. O misko broliai tikrai nera mums jokia siekiamybe, visu pirma visi tie sukilimai tik atnese visokias represijas ir atsakomuosius veiksmus ko pasekoje buvo ir spaudos draudimai ir tremimai ir vu uzdarymas ir pan, as suprantu kad tai kilnus tikslas, bet tai tik ant popieriaus. Apskritai dalis ten buvo patriotu, o kiti gal siaip tik vaikigaliai ar kokie bailiai kur bego nuo tarnybos sovietu armijoje, arba kokie fasistuojantys nacionalistai.

   1. Represijas atnešė ne miško broliai,o režimas. Miško broliai – tik pasekmė. Ar kur nors paminėjau,kad šitas modelis yra šių dienų siekiamybė? Atvirkščiai, tai būtų paskutinė priemonė. Greičiausiai, jei iki to prieitų,Lietuva būtų jau tikrai tuščia,nes žmonės neapsikentę išlakstytų į kitas šalis. Mintis buvo ta,kad kovoja už teises ir laisves visada tik šviesiausia ir protingiausia visuomenės dalis,kuri dabar nevykėlių valdžios vadinama įvairiais šlykščiausiais epitetais. Tikslas ir dabar yra kilnus, ir jis ne “ ant popieriaus“. Jei lietuviai nesugebės apsiginti ir pastatyti tų valdžiagyvių į vietą,šitas modelis bus išplatintas visose šalyse. Tada apie sveikus vaikus ir jų normalią ateitį galime net nesvajoti. Ši kova ne prieš kelis išsišokėlius,kurie,gavę ministrų kėdes,pasijuto pasaulio bambomis,bet prieš atšliaužiančią patyliukais visuotinės tironijos sistemą. Didysis brolis bando užimti pozicijas ir tik tai dabar svarbiausia.

   2. Matosi kad esi valdzios isplautom smegenim, todel su tavim nera ir apie ka diskutuoti.

 8. Ką jie čia pasakoja? Kiek miršta neskiepytų gal geriau tegul paskaičiuoja?
  Kiek plaučių pažeista Covid ir kiek smegenų nežinia ar grįžtami pokyčiai – tiems, kam buvo dingęs kvapas, skonis.
  Netiki mūsų valdžia ir statistika – tegul savo garbinamos Rusijos statistiką paanalizuoja, istorijas pasiskaito. Štai Rusijoje nuskambėjo istorija apie garsią daininkę Maksim, kuri šiaip ne taip pagaliau iš komos atsibudo, 75 proc. plaučių buvo atsisakę, mirtis kvėpavo į veidą. Testas jai nenustatė Covid, ji koncertavo sirgdama ir prisižaidė.

  1. Ce is tv melas. Gerai pagalvok is naujo. Tiesa ziauri . Man buvo sunkei. Bet kai supratau esu laimingas ir nieko nebijau. Nesiskiepisiu !!!!! Sistema supuvus viskas $$$$$

 9. Patarimas: pasiskkiepijai ar nesiskiepijai vistiek ne sau gimei ,ne sau gyveni, Viešpats davė gyvent ir gyveni, melsk maldele Dievą, daryk taip kaip moki iš savo širdies ir duos tau Viešpats ko prašai! Nemanyk (sau sakau) , kad kai pasiskiepijęs tai saugus ,ar nesiskiepijęs tai saugus ,ne. Bet jei nepaliaujamai vis melsiuosi ,dekosiu Jam ,taij jei tai darysiu tai ir turėsiu ko prašysiu ar už ką dėkosiu. Nes skiepai negali padarytį to gali Viešpats!!!

 10. Kad čia nieko naujo nepasako, ko eilinis runkelis nežino. Išvis, čia žemo lygio video. Man labiau panašu, kad čia politinis video žmonėms gąsdinti. Čia prigąsdina su skiepais po to politikai sako, kad privaloma skiepytis – tokiu atveju žmogus gali numirti nuo streso ar įtampos. Plius pagalvokit, kiek žmonių nužudo neskiepytieji, kurie su savo pastebėjimais gąsdina pasiskiepijusius. Paskiepytieji yra žudomi su stresu ir įtampa.

  1. Patarimas: pasiskkiepijai ar nesiskiepijai vistiek ne sau gimei ,ne sau gyveni, Viešpats davė gyvent ir gyveni, melsk maldele Dievą, daryk taip kaip moki iš savo širdies ir duos tau Viešpats ko prašai! Nemanyk (sau sakau) , kad kai pasiskiepijęs tai saugus ,ar nesiskiepijęs tai saugus ,ne. Bet jei nepaliaujamai vis melsiuosi ,dekosiu Jam ,taij jei tai darysiu tai ir turėsiu ko prašysiu ar už ką dėkosiu. Nes skiepai negali padarytį to gali Viešpats!!!

  2. Koks absurdas! Tai,kad aš pasiskiepijau,reiškia apie skiepus kaip apie mirusius,arba gerai,arba nieko? Bet čia tik dalis posakio ir dar iškraipyta dalis. Iš tiesų sakoma,kad apie mirusius arba gerai,arba tik tiesą.Tai ar geriau kaip stručiui,galvą į smėlį,o šikną tegul varnos kapoja? Kai žinai,kas tau gali nutikti,gali imtis priemonių,kad apsisaugotum. Gali valyti organizmą įvairiom arbatom,stiprinti imunitetą,vartoti medikamentus,kad trombai nesusidarytų,pajutus pirmus įtartinus simptomus,kurie gali baigtis širdies ligomis,kreiptis laiku pagalbos. Žodžiu,informacija yra tas išsigelbėjimo šiaudas. Žinoma,jei tik sėdėsi ir bijosi tiesos,tai tikrai sau niekuo nepadėsi. Ne veltui yra senas posakis :žinotum kur nukrisi,pagalvę pasidėtum. Informacija ir yra žinojimas kur gali nukristi

 11. Kad jau 70 % pasiskiepijo, neskiepytų vienas-kitas.Todel daugiau paskiepyti ir miršta, o jo tikėjotės?

  1. 70proc suaugusiuju, taciau musutv ar tarkim respublika.lt kas skaito tai yra koks 70proc butent nevakcinuotu, nes mes esam paskutine instancija.

  1. Neskiepytu tik max iki 25% patenka į ligonines pasaulyje, mąstykite. Iki 40m nemirė nei vienas jei nuo 6m ims skiepyti tai daugiau sirgs ir ims mirtį kaip Japonijoje mirė dėl įngridientu vakcinose 32 ir 36 m jie mirė po skiepo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.