Šį kartą žiauriai piktai (artėjant karantinui)

Kalbančios valdžios galvos jau kalba apie karantino sąlygų įvedimą.

„Mūsų -TV“ El. paštas: musutelevizija.lt@gmail.com

Facebook puslapis: https://www.facebook.com/www.musutv.lt

Telegram grupė: https://t.me/joinchat/QiTJal9xN-ZhY2Q0

Jeigu manote, kad veikla yra naudinga, galite paremti čia:

Banko sąskaita: LT123500010011205160 Vaidas Lekstutis
Patreon: https://www.patreon.com/m/musutv
Paypal: https://www.paypal.com/paypalme/bukimevieningi

Pasidalinkime

Komentarų: 40

 1. Tikrai taip, atsimenu, dar Tarybiniais laikais mokykloje pasakojo, kad valgyti duoną yra sveika ir naudinga, kiek reikia įdėti daug darbo, kad tą duoną turėti. O šiandien duoną valgyti jau yra pavojinga, pienas irgi jau nuodingas !
  Teisingai sakote „nurundapinta“, todėl jau nuodas!!!

 2. Ten ne tik neduoda nuodyti, bet ir baliu vestivaliu nedaro taip kaip mes…patiems zmonems reikia buti supratingiems…

 3. Kaip dar kai kurie žmonės puola Lekstuti, tiesa šneka, nei pridėsi nei atimsi.

  O dėl tų virusų atėjimo, tai jo… mokslininkai jau rado sibiro ledynuose užšalusius virusus, tokius, nuo kurių visi apsidriėdę lakstysim… tai laikykimės chebra, kol dar galim.

 4. Vaidai, jei tu tiki, kad virusas egzistuoja, tai tada paaiškink visiems kur iš 2020 metų pradingo gripas? Ir kodėl būtent feikinės karonės susirgimų skaičius beveik identiškas 2019 metų gripo statistikai? Ir tikiuosi girdėjai kaip CDC atstovas pareiškė, kad PGR testai neskiria gripo nuo koronės? Kažkodėl man sunku patikėti – nejaugi esi toks naivus.

 5. Auksinės mintys!!! Gaila, kad daugelis nesupranta elementarių dalykų! Tik stipri imuninė sistema gali išgelbėti nuo tų visų nesąmonių!!!

 6. Jokių senmergių valdžioje! Jos neturi supratimo kaip vaiką augint… Vaikus skiepija… Šimonytė jau buvo finansų ministre. Negana?
  Dar: vyksta Bilo Geitso čipizacija. Pildosi jo svajonė sužymėti visą žmoniją. PSO juk šitas žydas finansuoja… Pasiskiepiję suraskit būdų sužinot savo čipo kodą. Gal ateis laikas, kai stovės tokios pat eilės prie jų neutralizavimo.

 7. Del grudu tai galiu pasakyti tiek kad kokia paklausa tokia ir pasiula. Auginom ekologiskai ir kas is to mazai kam ju reikia zolynai auga javu vienas kitas ir tas pats su ligom, duonos is ju nekepa prasti rodikliai, jei superka tai pasarui. Ir isgyvent neisgyvensi su tokiais derliais ir kainom. Plius tie patys javai dabar iskulturinti kad ju neuzauginsi be chemijos ir trasu. Sneka, kad bus toki javai kad nusipirksi sekla pasesi ir jau tu paciu neis paset nes neaugs. Visi rekia kad blogi ukininkai, kad purskia nuodija visus. O kas tai skatina? Kas salygas tokias daro jiems? Moka daugiausiai kur daugiau chemijos prideta. Uz kiekviena proc. zoletumo siuksletumo(plius smulkus grudai) dregme nuoskaitos, del ko? Dazniausiai del to kad nepurskei. Daro kuo daugiau kvieciu klasiu kad kaina numust nors nuvezus i uosta buna tik maistiniai ir pasariniai. Seklu kulturintojai neisgyvens jei viena gera veislia sukurs plius jiems neleis chemijos gamintojai kad tai butu. Jei apie darzoviu karviu kiauliu auginima tai vel kiek reikia rankinio darbo o niekas tokio darbo dirbt nenori nes alga maza o alga maza nes uz gera produkta mazai kas nori moketi daugiau, del to kad mazai kas sau leidzia tokia prabanga. Kaip sako laikyk uz kuo trumpiasnio pavadelio kad niekur nepabegtu.

  1. Teisingai parašėt.
   Sau užsiauginu daržovių, tai sužinau, kaip sunku yra gauti švarų, sveiką derlių.
   Aišku, kad natūralaus produkto kaina bus atitinkama, kuri jį išskirs iš kitų kitaip augintų. Problema, vartotojas. Vienas nori sutaupyti arba neigia sveiko produkto buvimą, o kitas neturi už ką brangesnio nusipirkt. Manau, reik domėtis pardavėju ir rinktis.

 8. Atisibudai 😀 Tai vyksta ne pirma desimtmeti del maisto kokybes prastejimo . Akivaizdu kad vyksta pasaulinio lygio afiora , zmoniu genocidas . Sitie eksperimentiniai preparatai neaisku kokia paskirti turi ir bijau su tuo paprastu kovidu 19 nelabai ka bendro turi . Tikri siu eksperimentu tikslai neaiskus . Yra duota komanda is farmaciniu bendroviu savininku kuo ilgiau ir daugiau platint si itartina skysti. Simonyte aiskiai pasake kad sedes ten iki kadencijos galo ir darys kas jai liepta . Ir jus galit daryt savo taikius streikus iki apsisikimo simonytei pohui su jos chebra . Kaip yra patarle (suo loja vezimas toliau vaziuoja) . Kodel tu eksperimentinius preparatus neaiskios paskirties vadini skiepais ? Tuom sutinkdamas su ju melu kad tai tipo vakcina .Ju tikslas uzsidirbt kuo daugiau pinigu o veliau kiek isgais ukio vienetu niekam neidomu , ar jie tures kokiu palikuoniu ar ne ir nuo kokiu nauju komplikaciju jie dves . Jei tie parazitai zmones laiko gyvuliais tai kodel tu naiviai galvoju kad tu givuliu likimas kam nors is ju rupi . Jei tikrai nori kazka pakeist reikia nauju prezidento bei seimo rinkimu ir tai dar neaisku ka zmones isrinks . O su tais kenkejais nera apie kalbet . Visi stebisi kaip cia taip atsitiko kad valdantieji skersa deda ant konstitucijos . O ko jiem nedet jei yra nebaudziami ? Jei istatymai jiem nebegalioja o tie kas turi uztikrinti kad tu istatymu butu laikomasi nieko nedaro . Ir patys pradeda juos pazeidinet .

  1. Valdžia nesilaiko Konstitucijos. Ji yra užsitikrinusi , kad už tai bus nebaudžiama.Juos tiesiog kažkas skatina .Juos palaiko jiegos struktūros ir teisėsauga..Gal kartais yra surišta su mūsų jiegos struktūrom ir E S .Jie visi prieš liaudį.Jiems tikriausiai prižadėtas sargų etatas prieš vergus naujam pasaulyje.

 9. Labas. O kas tada valgyti? Tu manai Vaidai kad musu“ukininku“ bulve,pomidoriukai,ogurkai ir burakeliai be pesticidu,be chemijojos? Ant karves mešlo? O kur tuos karves ir kiaules? Nera,uždrausta laikyti. Višta gali,ir ta maitynti reikia. Pirkyneti kombikorma su chemija. Visur yra dedama tu gmo,net ir turgaus dešrose. Sau asmeniškai gal tik tai nededa nieko. O pardavimui,patikiek.. O diel viso kyto,karantino ir t.t. reikia priešintis,pavyzdys Prancuzija ir kytos valstybes. Ir visiems draugiškai. Visiems.

 10. Būtent,Vaidai,jog dėl didesnių aukštaitijos,suvalkų,Sudūvių miestų abejngumo mitingams bei rganizavimuisi priežasčių,valdžiagyviai ir toliau diskriminuos Lietuvą ir Tautą pačiais brutaliausiais veiksmais ir draudimais.Gailiuosi dabar,Vaidai, jog turėdamas fizinę negalią /auto avarijos pasekmės/ -negaliu stovėti petys petin su bendraminčiais kaip tu,Vaidai.Manyje dega kovotojo ugnis, nes mano a.a.tėvas – buvo Lietuvos puskarininkis ir kovojo prieš Stalino diktatūrą Lietuvoje,dėl ko buvo pasmerktas sušaudyti, bet, po mėnesio,- buvo nuosprendis pakeistas į visos mūsų šeimos tremti į Sibirą Vorkutoje, 25-riems metams,kur gimiau ir aš-trečias šeimoje vaikas,kurioje jau buvo vyresni brolis ir sesuo.
  Principe,Vaidai,sutikčiau būti ,,gyva bomba“ su sprogstamu užtaisu ant savęs,nors taip pasitarnaučiau dėl,Laisvos Lietuvos,įstumiant mane su inv.vežimėliu į valdžios ir iki dantų ginkluotų urkų tirštinę, nusnešant su savimi dalį tų išgamų ir didesnę dalį sužaloti taip,kad jie imtų mąstyti,- jog taip elgtis su žmoniškumo siekianča Lietuvos Tauta elgtis NEvalia!!!

  1. Apie kokią ekonomiką,viską prašvilpė,net pakelės šimtamečius medžius iškapojo.Atseit,asfaltą kaimuose paklojom-neleisim jums litvinams nuo vieškelų dulkių padvėsti.Nieko lietuviško neliko,net kavinių,firmų ir pan.pavadinimai-made in pindosia…Sėdim skolose iki ausų.Pramonė-kokia?,gutalino gamyba,išteklių-žvyras,ir tas baigias

 11. Vaidai. Jau nervini. Lietuvos ekonomika yra tokiame lygįje, jog tik tokios kokybės maistu gali maitinti piliečius. Suprask žmogau. Lietuva gyvena iš įšmaldos. O tu kalbi. Prieš pasakant apie maistą, dujas,degalus ir ttt. Reikia žmonėms pasakyti, kokiije skylėje sėdim. Negrįžtami procesai su skolom. Lietuva net palūkanų nebesusimoka. Vaidai, arba pakalbam kad žmonės suprastu, arba nežinau. Žmones šviest reik, tada ir pagalvosim kaip mums toliau gyventi

 12. Gerb.Vaidai Žemaiti,rašau jums su didžiuliu noriu paviešinti su jūsų pagalba,Kelmės prokuratūroje ir teisme klestinčia neteisybe,kur blogis išteisnamas o gėrį toleruojantis asmuo,- nubaudžiamas.
  RAMYBĖS DRUMSTĖJAS TRIUMFUOJA,TEISUSIS-BAUDŽIAMAS

  Mūsų gyvenamoje teritorijoje,Kelmėje,Vadeikio gatvėje esantis parkas – nuščiuvo kapų tyla, nes jame nebeskraido nei čiurliai,nei kovukai,nei kirai, nei varnos kurios,atsivedusios varniukų vadą,ją išmaitinusios, išugdžiusios skraidyti,- išskrido į miškų plotus susirasti, susikurti sau namus, išgyventi žiemos laiką iki šiltėjančio pavasario.
  Mes,dviejų daugiabučių gyventojai šalia esančio parko,- liūdime dėl staiga parke nelikusios gyvybės,kuri taip džiugino nuo mažų iki vyriausių daugiabučiuose gyvenančių asmenų.

  Tik vienas, paukščių nekentėjęs, ir keliolika tokių pat kaip jis dvikojų ,,paukštvanagių“, gyvosios gamtos nemylėtojų kelmiškis,Vaidas Andrulis,- džiaugėsi jog triukšmingųjų varninių šeimos paukščių nebeliko, nes jam varnos trukdė savo karkimais,rytiniais ,,pasisveikinimais“,skraidymais ir dar kažkokiais tik jam trukdančiomis gyventi priežastims. O gal dėl to, kad gimęs vaikščioti,šliaužioti – negali pakilti ir skraidyti kaip varnos.

  Tūlas,Vaidas Andrulis,kuriam net ne jo privačioje teritorijoje randasi parkas ir gluosniai bei kitokios rūšies medžiai, pasodinti daugiabutyje gyvenančių asmenų rankomis dėl grožio, jaukumo ir meilės gamtai, kaip kad,Alfonso Juškio,garsaus Kelmės regione muzikanto, Kestučio Valantiejaus ir kt. – nuo ankstyvo šių metų pavasario mėtė didelį sprogimo garsą turinčias petardas į medžius iš savo priv. teritorijos į,Kelmės savivaldybei priklausantį žemės sklypą,kuriame ir randasi parkas,kurio medžiuose /gluosniuose/ varnos norėjo tvarkyti iš po žiemos apgriautus lizdus.Ciniškai nusispjovęs į tai, jog daro nusikalstamą veiką naudodamas petardas, kurias draudžiama iš vis naudoti šiuo metu, išskyrus tarp kalėdinio ir naujų metų sutikimo laikotarpyje.Be to, jas sprogdino ne tik kartą vidurį dienos, bet jau net apie septintą val. ryto prieš išvykdamas į darbą, kai didžioji daugiabučiuose gyvenančių asmenų dalis, dar miegodavo ir, nuo sukelto sprogimo garso,- krūpčiodami atsibusdavo: kūdikiai, mažamečiai vaikai pravirkdami nuo netikėto sprogimo garso…o kiti, senyvo amžiaus žmonės, įvairias fizines ar dvasines negalias turintys gyvenantojai, nuo netikėto stipraus garso,- vartodavo raminamuosius ar gerdavo širdį stimuliuojančius vaistus.

  Vaidas A.pažeidė miegamojo rajono tylos ir ramybės rimties rėžimą ir elementaraus žmogiškumo nerašytą kodeksą, pirmoje vietoje statydamas savo piktavališką principą; neleisti varnoms sukti lizdų, trukdyti jų populiacijai, kai 01.03.2021.metais, jau buvo išėjęs įstatymas, draudžiantis trikdyti varninių šeimos paukščių populiacijai bet kokiais būdais. Jau pažeisti trys įstatymai: triukšmo kėlimas, petardų naudojamas draudžamu metų laiku bei varnų populiacijos naikinimas.

  Baisiausia tai, jog žmogus,gyvenantis viename iš,Vadeikio, gatvėje esančio daugiabučio,- pats nekaltai nukentėjo, ir buvo nubaustas pinigine 250 eur administracine bauda, Kelmės prokurorės,Deimantės Banaitienės, ir teisėjos pritarimu,Vaidos Valčiukienės. Už ką buvo nubaustas, norėdamas užkirsti kelią siautėjančiam chuliganui,Vaidui Andruliui, asmuo.
  P.S.Tarp kitko, Vaidas Andruls,- buvęs policijos pareigūnas, kuris buvo pašalintas visiškai iš šios sistemos, kai girtas su automobiliu atsitrenkė į kito žmogelio gyvenamąjį namą,apgadindamas namą ir automobilį… Asmuo, netyčia pastebėjęs pro langą ateinantį, Vaidą Andrulį, per savo priv. teritoriją link parko, rankomis mostaguodamas ir pliauškindamas, taip baidydamas varnas,- nufilmavo jį mobiliuoju telefonu, manydamas, jog Vaidas A,- eilinį kartą mes suaktyvinęs sprogimui petardą po tais gluosniais, ant kurių buvo varnos lizduose, o tą filmuotą medžiagą,- perduos Kelmės PK pareigūnams. Bet, tą kartą, šis chuliganas,- neturėjo sprogmenų /gal buvo pabaigęs/. Tą, keliolikos sekundžių trukmės vaizdo įrašą patalpino į veidaknygę viešoje erdvėje, norėdamas, kad vietiniai kelmiškiai išvįstų šio,Vaido Andrulio, chuliganišką nusikalstamą veiką, priedo dar komentuodamas ir jį pavadnęs naminio paukščio /kalakuto/ vardu, bei paukščių tironu ir parazitu, esant afekto būsenoje, nes tokio viešai rodmo naglumo nieko nebijant, filmavęs asmuo buvo šokiruotas ir ištarė tuos nelemtus ,,baisius’ ,anot prokurorės,Deimantės Banaitienės ir teisėjos,Vaidos Valčiukienės, žodžius.

  Ir pradėjo pas vargšą žmogelį ,,operatorių“ važinėti iš Kelmės PK pareigūnai apklausinėti ,,baisiojo“ nusikaltėlio už veidaknygėje paviešinnto įrašo, kai jis pats,Vaidas Andrulis,- nesislėpė darydamas visiems daugiabučio gyventojams matant savo šlykščius chuliganiškus veiksmus. Po apklausėjų,- vėl atvyko prokuratūros siųsta tyrėja,Aušra, su advokatu,Simėnu, kuris taip ir pratylėjo visas kelias valandas nieko nepatardamas, kol tyrėja ,,traukė“ jai naudingą INFO iš naivuolio operatoriaus ,,kipso“. Po kurio laiko – vėl atvyko abu, bet šį kartą dėl taikos sudarymo sutarties, nes taip panoro chuliganas nusikaltėlis tūlas,Vaidas Andrulis, atsieit, jei ,,operatorius“ sutinka taikytis, tada nieko nebus nei vienam.SUTIKO ir,- gavo administr. pinginę nuobaudą – pustrečio šimto eurų už ,,paviešinimą“, už pasakytus komentarus filmuojant; parazitas, tironas ir kalakutas. O jau ,,nusikaltėlis kipsas“, gaunantis teisėtą valstybės,Sodros, mokamą jam invalidumo pašalpą, esant po auto avarijos jau 21-eri metai prikaustytas funkcinėje elektr.lovoe su visiška negalia iki mirties, vartodamas keliolika geriamų vaistų dėl neįgalumo, plius, turėdamas jau aštunti metai negyjančias pragulines žaizdas, kurioms perkama beveik už tokią pat kas mėnesį piniginę sumą medikamentus, tvarsliavą, kokią sumą baudai uždėjo šios ,,teisėsaugos“ pareigūnės-aferistės, kitaip jų pavadinti negalima.O apelaciniam teismui – negali paduoti pareiškimo tik dėl tų priežasčių; rašyti pats negali nes sustingę nejautrūs, nevaldomi pirštai, neturi finansinių sąntaupų kelti bylos, kad panaikintų šių,prokurorės Deimantės Banaitienės ir teisėjos,Vaidos Valčiukienės teismo sprendimo.Šis, dviejų teisėsaugos personų veidmainiškas, begėdiškas, nežmoniškas ir šlykštus,melu apipintas su aferos marška nuosprendis gyvenimo sužalotam fiziškai žmogui, be materialinės paspirties,- atėmė ne tik ubago lazdą, bet išplėšė iš jo ir sergančios ,,kipso“ žmonos, kuriai gręsia operaciją,- duonos kąsnį..!!! Mes tikime,Dievu, jog vieną dieną,triumfos TEISYBĖ, ir BLOGIS bus sunaikintas. Mes nei vienam iš jų nelinkime to, kuom gyvena ši miela,vargana šeima, bet jie,- turi pajusti, jog yra ir kita teisybės /mėnulio/ pusė.

  Ma ją bala tą piniginę nuobaudą.Lai jie visi tepaspringsta kiekvienu sudilusiu euro centu, nes kaip nors išsimokės, bet mes tenorime tik vieno; Paviešinti šias gyvenimo atmatas, šiuos, kaip liaudyje sakoma; žemiau moralinio dugno puolusius antžmogius ir nedaugiau.

  Su pagarba: Mūsų Gyvenimo Kelias /veidaknygės anketos paved./
  Valdemaras /Bijūnas/.Kelmė.Vadeikio g. 24.08.2021. +37064741044
  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

  ,,,PADUGNĖS TEISIA,,,

  Nieko nevertas, tuščias pasaulis
  Graužia akis menkystėlių apgaulės.
  Grožis parduotas,diplomas nupirktas,
  Vien nenuoširdžios,šypsenos piktos!

  Akis už akį,dantis už dantį,
  Vienas vertybė,kitas- bevertis.
  Nori-vagi,arba nori-meluoji,
  Noriu-šauki,arba kaip kalė loji!

  Teisų nuteisia,kaltą-paleidžia,
  Tam turi krūvą,jiems duotų teisių.
  Gėdą sutrypę-bylą sukurpę,
  Džiaugiasi žmogų,vargan įstumę.

  Ji-prokurorė,-apkaltins ką nori,
  Jai nusispaut į žmogų padorų!
  Toks teisingumas,Kelmėj gyvuoja,
  Nuo ,,teisigumo‘‘- stogai važiuoja!

  Koks prokuroras-toks ir teisėjas,
  Vienoj kontoroj,kavą gurkšnoja.
  Srebia barščius apsiputoję,
  Geria brendžiuką-pliotkus nešioja.

  Pačius jus teisti laikas pribrendo,
  Nes trypiat kojom,gėdą ir maldą.
  Kaip šventa žemė,jus dar nešioja,
  Laikas pasprinkt jums,nuo rupios duonos.

  Jūs neteisybei kelią nutiesiat,-
  Mums nekaltiesiems,- ašaros liejas.
  Tiktai atminkite, padugnės žemės,
  Ponas Likimas-jums kilpą neria.

  Tik nemanykit,kad jus išgelbės,
  Tunikos skraistė,ar teismo ženklas.
  Jūs-nusikaltėliai, degredai žemėj,
  Teisiami būsit,kaip amoralai!

 13. Mus valdo ne pusgalviai,o visiški debilai.Visada prisimenu žodžius,pasakytus Herkaus Manto,iš to paties pavadinimo filmo pabaigoje-,,jok į Lietuvą ir pasakyk,kad jie peržengė per mūsų lavonus“ Palaikau,stiprybės tau Vaidai.

 14. Valdžiažudžiai ir jų palaikytojai dzin ant žmonių, jiems rūpi kaip susipykt su kitomis valstybėmis ir kuo greičiau pinigus gaut ir dar vadina“demokratija“? Absurdas.

 15. o as manau,kad tie skaiciai del sergamumo,tai yra paimta is lubu.O testo rezultata galima padaryt koki nori.Na dabar jiems reikia ,kad butu daug “ligoniu“.

 16. nu jo geras pasakimas , rugpjucio 10d. zemaite susirinka ir truputis vietiniu , rugsejo10d. vel zemaitija susirinko likusieji Vilniaus Kauna net nebova nes jie jau yra vergai jie yra UKIAI tai yra GP vergai ir Dezuciu su juodais ekranais altoriu vergai ( GP – Gyvuliu Pasas )= Ukiams to reikia , valdzia Lietuvos savo tauta vadina nebe Seimomis o Ukiais todel ir reikia tiems UKIAMS – GP. Lietuvos seinons nereikia GP ir jie dauguma gyvena Soduose ir Vienkiemiuose ir slapta augina Karvutes ,Kiaulites ir visteles ar zasys, triuselius. Gyvena sveikai ilgai ir laimingai ir kazkiek dar padeda savo vaikams Didmiesiuos gyvenantiems. Ech blogi poperiai LIETUVA , niksta tauta nes Valdziai parsidavus yra kitai tautai , kas jus Valdantieji karo metu apsaugos nuo pacios savo Tautos , as ne ne ne ne . ps. Pikta ir MAN

 17. Pro šalį, Vaidai… Gal parduotuvių produktai ir prasti..

  Bet atvejų daugėja dėl testavimo. 20-100% false positive rezultatai pgr testuose. Testai testuoja „common cold“ daleles, o ne „covid“.

  Nėra izoliuotas covid virusas, nėra žinoma viruso molekulinė sudėtis.

  Šimtą kartų išdiskutuota jau. Galėtum bent bazine kritika pasidomėti

  1. Būtent. Kitose šalyse nėra tokio testavimų kiekio ir nėra jokios bangos. O kad daug ligoninėse, tai irgi kiekvienoje šalyje skirtinga tvarka. Pas mus tikriausiai neguldo į ligoninę, kai reikėtų, nes vietas „taupo“, o paskui kai jau žmogų suriečia, tada paguldo numarinimui. Už tai tiek daug mirčių. Ir visai nesvarbu, nuo kovido ar nuo paprasto plaučių uždegimo – pripaišys vis tiek kovidą.

  2. kad virusas nera isskirtas tai yra dezinformacija, maziau internete nesamone skaitykit, ten 99% dezinformacijos.

 18. Auksiniai Valdeli Jusu zodziai pisa mus ir pavades neklausia .Aiskus faktas,daugumai musu pilieciu sis veiksmas atliekamas valstybe valdanciu besmegeniu malonus. Oas noreciau karo. gauciau ginkla tada stociau tevynes ginti, nors jau ilipau i astunta desimti. Ta zmoniu pyktis neisveikata , nuo cia ir prasideda visos negandos , esu ziauriai piktas ir as . Esu neigalus negaliu pasokineti ,tenka kenteti.

 19. sukurta STI? Ar gali jie kaip nors paveikti pišinę gaują, iškelti bylas dėl žmonių sveikatos žlugdymo?

 20. tai ir policija, ir valdžionai turi sėdėti namie, o ne važinėti po šalį ir pasaulį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.