Tokios akcijos Lietuvoje dar nebuvo

Edgaras Pučkis sumąstė labai įdomią akciją, kurios Lietuvoje dar nebuvo. Ši akcija vyktų visuose miestuose, išskyrus Vilnių. Kodėl Vilnius išbrauktas iš šios akcijos? Sužinosite vaizdo reportaže.
Parama:
VšĮ „Mūsų TV“
Banko sąskaita: LT253500010014672482 (pervedant paramą, mokėjimo paskirtyje įrašykite PARAMA)
Norintiems paremti Paypal sistemoje: https://www.paypal.com/paypalme/musutv
Norintiems tapti mūsų Patreonais: https://www.patreon.com/m/musutv
Pasidalinkime

Komentarų: 1

 1. Labai gerai Edgaras sugalvojo,pritariu abiem rankom- psihiatrinę ekspertizę Šimonytei,juk jei tokius neadekvačius,neprofesionalus ministrus pasirinko vadinas jai su galvelę kažkas negerai. Juk vadovas ar direktorius valdyti įmonę nesikviečia kokios valytojos ar gydytojos,nes nori turėt profesionalų komandą.

 2. Šiandien klausiau per LRT kalbėjo apie referendumą gerb. Vaišvila, gerb.Butkevičius ir gerb. Nendrė, tai labai tikroviškai nuskambėjo jų pokalbis – ačiū jiems, jie puikūs organizatoriai ir žino ką daro. Nereikia jiems spjauti į dūšią

 3. susitiksim Šiauliuose lapkričio 6d. Daug yra miegančių ir abejingų , bet džiugina akį reportažai kovojant prieš GP su plakatais

 4. Mums senjorams nereikalingi,nei testai,nei vakcina,nei tos kovido ligoninės,viruso tikriausiai neišvengsime visi.Reikia ismokti persirgti namuose.Mes persirgome ir jauciamės dar sveikesni,labai sustiprėjo pasitikėjimas savimi,antikūniai laikosi beveik metai,padidėjo darbingumas.

 5. Mums senjorams nereikalingi,nei testai,nei vakcina,nei tos kovido ligoninės,viruso tikriausiai neišvengsime visi.Reikia ismokti persirgti namuose.Mes persirgome ir jauciamės dar stipresni.

 6. Taip, protestai turi pasklisti po visą Lietuva, į kiekvieną miestą ir miestelį. Mano nuomone,Vilnius parsidąvęs ir priklauso ES,nebe Lietuvai.

  1. Manau, kad nei vienam, nei kitam…Teisingas variantas, bet labai jau aiškinti žmonėms reikia daug…na, aš iš tiesų taip – na nesergu, om ką daryti??? Būti tokiu kaip nesergančiu, o būtina vakcinuotis… tegul jie eina visi velniop su savo Pišpasiais…na, jei susirgsiu, persirgsiu…na pasisqakysiu… O ką man dabar daryti, jei negal;iu susirgti??? su savo vakcinomis tegul jie visi eina velniop/…Kvailiai…Tegul net nesvajoja apie tai,,,

   1. Jau viskas taip nusibodo, taip pakyrėjo gyventi tokių idiotų valdančiųjų…norisi kuo greičiau viską suregulioti, kad tokie esantys kuo greičiau atsidurtų teisiamųjų suole, o ne topkie, kaip Paleckis…

 7. Labai teisinga mintis, protestuoti savo miestuose. Va dabar irgi ziuriu per jutube italu protestus.
  Ten kiekvienas miestas pilnas zmoniu, invalidai su vezimeliais ir tie eina gatvemis. Ko ten i ta Vilniu trenktis, juk turime koordinatorius kiekvienam mieste, tai ir sekime ju nurodymus. Bet nebesedekime, iseikime, parodykime, kad mums ne visvien kas vyksta. Ir visi, tie kur su skiepais ir be skiepu, visi turime islikti vieningi, juk tiek nedaug tereikia, parodyti, kad mes suprantame, pasipriesinti diktaturai. Kaip mes dabar gyvename,tai yra kosmaras. Verslininkai, atsisukite i zmones, juk mes jums nesame pelna, o jus mus rusiuojate???

 8. Vaidai, su visa pagarba Jums, mokykitės išklausyti pašnekovą ir jo nepertraukinėkite. Sunku Jūsų klausytis, kai nukertate pašnekovą.

 9. Va taip ir pasimato tas prasčiokiškumas,gal ir ne visai tinkamas žodis.Vyrai ,nu ką jūs šnekat.Tikrinti psichinę sveikatą.Nu pievos-gal ir ten grybų rasit.

 10. Psichiatrinę analizę reiktų atlikti daliai Lietuvos… Nežinau, kokio didumo ta dalis.
  Jau trisdešimt su galiuku metų Lietuvą apsėdęs psichinis ligonis Vytautas Landsbergis. Tarsi pūvantis grybas, paskleidęs savo kvapą, prisėjęs grybukų, bijančių rusų, rėkaujančių, o tuo tarpu, vagiančių ir stipriai apsivogusių… Draugo Landsbergio panieka žmonėms, netgi pritarimas jų mažinimui, jo svarstymai „kas būtų buvę, jei būtų buvę“, jo „poezija“ rodo nesveiką psichiką.
  Pasirodo, kad tai yra užkrečiama. Todėl ne tik Šimonytę, bet visus „superpariotus“ būtina patikrinti. Rašytojas L. Tolstojus tokį „patriotizmą“ vadino „paskutine niekšelio priebėga“.

 11. Neatsiras Lietuvoje psichiatro, kuris išdrįstų tkrinti Šimonytės adekvatumą. Nebent ta ekspertizė būtų atliekama užsienyje 🙂

 12. Ko Vaidai nutilai del Butkeviciaus?Ten pidaras konkretus,ko sustojai? kaimo reikalai yra pacio kaimo, ten neverta lysti,ten 200 metu skirtumas yra.Butkeviciu kai sutikai, pasitraukei.Man kaimo nuomones aciu -nereikia

  1. na nereikia taip,Vaidui sokas nuo to padlos butkeviciaus,Vaidas juo kazkiek ir tikejo o dabar prasau kaip greitai isryskejo,ir dar yra daugiau tokiu,kad ir tomkus ji taip pat rusas puola

 13. laidų vedėjams laikas pradėti klausytis pasikviesto svečio-pašnekovo ir nekišti savo trigrašio.

 14. Nepritariu reikalavimui apie testus nemokamus, apskritai testai toks kaip dalykas turi būti panaikintas. Žmonės gyveno be testų ankščiau ir dabar vėl taip turi būt. Kas serga tie tegul gydosi namie ir tam testų nereik ir taip aišku jeigu sergi. Kovoti dėl nemokamų testų čia pasižeminimas, reikia juos naikinti kaip ir gp.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.