Laisvę A. Paleckiui! Šalin politines represijas! (mitingas prie teismo)

2021 m. spalio 28 d. Lukiškių aikštėje, priešais Vilniaus miesto apygardos teismo pastatą įvyko mitingas politkaliniui Algirdui Paleckiui palaikyti.

Mitingas prie LRT: visuomenė reikalauja LRT eterio! (2021 10 28).

Spalio 28 d. Vilniuje, prie LRT pastato įvyko mitingas už žodžio laisvę, reikalaujantis atverti nacionalinį transliuotoją auditui ir plačiajai visuomenei: iš tiesų, to reikalauja ne tiktai nesisteminė opozicija, ne tiktai žymi dalis tautos, to reikalauja ir galiojanti Konstitucija.

Mitingas – faktinis tą pačią dieną Vilniaus apygardos teisme už tariamą „šnipinėjimą“ teisiamo A. Paleckio palaikymo akcijos tęsinys. Jame pasisakė E. Vaitkus, J. Kovalskis, V. Žemaitis, kiti visuomenininkai. Renginį vedė Erika Švenčionienė.

 

 

Pasidalinkime

Komentarų: 2

  1. Aš už Paleckį… o kur paviešinta Adamkaus ČZV kalėjimai??? Ir iš viso, kam mums buvo rerikalingas prezidentas amerikonas???kuris nieko nenusimano Lietuvojr??? O kur Lanzbergio kauno getai? Ką jis ten veikė? Kur Butkevičiaus atlikti“darbeliai“ Ukrainoje Kodėl jūs viską slepiate? kodėl temtiniams reikalaujamos išmokėti priedus prie pensijų? kodėl man atsakė??? na, tiesiog pagal Lansbergio žodius???koks čia bordakas vyksta??? o juo labiau , kas vyksta su vakcinavimu???kKm jis reikalingas???Kas tuom naudojasi???Labai jau aišku kas…didžioji dalis mano pasiskiepijo…Bet, jei jau bus didelių problemų – pažadu Lietuvą perduoti Niurnbergo procesui…Niekas niekur neišsisuks…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.